قیمت تسمه نوردی

اطلاع از فروش های ویژه

لطفا شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه فروش وارد نمایید

ثبت در خواست (2)

تسمه نوردی (تسمه کوره ای) تسمه‌ای است که مانند میلگرد، پروفیل، تیرآهن و تسمه فابریک توسط فرآیند نورد گرم تولید می‌شود. مواد اولیه یا مواد خام مورد نیاز برای تولید تسمه نوردی، ضایعات آهن است و تولید آن نسبت به تسمه‌های دیگر مانند تسمه فابریک و ... در حجم پایین‌تری صورت می‌گیرد. تسمه نوردی نسبت به تسمه فابریک خط تولید ساده‌ و ابتدایی‌تری داشته و کاملا به کمک اپراتور مدیریت می‌شود که همین سادگی در تولید باعث شده که کیفیت آن نسبت به تسمه فابریک کمتر باشد. به دلیل استفاده از آهن ضایعات به عنوان ماده خام اولیه، قیمت تمام شده تسمه نوردی در بازار در مقایسه با سایر تسمه‌های دیگر ارزان‌تر است که همین امر باعث شده تسمه‌ نوردی بخش عمده‌ای از حجم مصرف بازار را به خود اختصاص دهد. در واقع تسمه نوردی فروش بیشتری نسبت به سایر تسمه‌های آهنی دارد. سادگی در خط تولید تسمه نوردی باعث شده تا اپراتور به راحتی سایزهای درخواستی مشتریان را روی خط تولید تنظیم و تولید نماید.

قیمت تسمه نوردی:
همان‌طور که گفتیم، تسمه نوردی از طریق نورد گرم ساخته شده و یکی از پرکاربردترین نمونه‌های تسمه در بازار است. تسمه فولادی نوردی را می‌توان به صورت دلخواه و مطابق با نیاز مشتری در ابعاد متفاوتی برش داد. قیمت تمام شده این محصول نسبت به سایر تسمه‌ها یعنی تسمه ماشین‌کاری، تسمه فابریک و تسمه ترانس پایین‌تر است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت به روز تسمه نوردی با کارشناسان آهن شهر پاسارگاد در ارتباط باشید.

تولید تسمه نوردی:
تسمه نوردی توسط گرم شدن در فرآیند نورد تولید می‌شود، به همین دلیل است که به آن تسمه نوردی می‌گویند. برای تولید این محصول به مواد خام نیاز داریم. مواد خام که اغلب ضایعات آهن هستند، توسط قیچی برش خورده و وزن می‌شوند. سپس بر اساس وزن، طول، عرض و ضخامت جداسازی می‌شوند. این مواد خام به منظور گرم شدن و تغییر شکل، توسط کارکنان در داخل کوره قرار می‌گیرند. سپس به وسیله کوره بان با انبر به طرف خط تولید هدایت می‌گردند. در مرحله بعد مواد خام گداخته توسط یک یا چند غلتک تغییر شکل پیدا می‌کنند. این فرآیند تا چندین مرحله تکرار می‌شود تا تسمه به ضخامت مورد نظر برسد. به علت اینکه تسمه‌های تولیدی دمای بالایی دارند آن‌ها را برای سرد شدن و کاهش دما بر روی بستر فولادی قرار می‌دهند. در مرحله بعد قسمت‌هایی از تسمه که نامیزان هستند به وسیله قیچی برش می‌خورند تا صاف و یکدست شوند. در نهایت تسمه‌ها را بر اساس وزن و سایزدر بندیل‌هایی می‌چینند.

مزایای تسمه نوردی:
یکی از ویژگی‌های مهم تسمه آهنی نورد شده نسبت به سایر تسمه‌ها، قیمت ارزان آن است که این موضوع به قیمت کم مواد اولیه و نحوه تولید آن مربوط می‌شود. ویژگی دیگر تسمه نوردی این است که، عرض و ضخامت آن مطابق با نیاز مشتری می‌تواند سفارش سازی شود. یعنی فردی که خواهان تسمه نوردی است می‌تواند اندازه مد نظر خود را با تولید کننده مطرح و تولید کننده آن را تولید کند؛ در صورتی که تسمه‌های آهنی دیگر این ویژگی را ندارند و فقط بر اساس سایز‌های مشخص و استاندارد خود تولید می‌شوند.

معایب تسمه نوردی:
• تسمه‌های آهنی نورد شده طولی حدود 5 تا 7 متر دارند اما بقیه تسمه‌ها دارای طول یکسان 6 متری هستند.
• تسمه آهنی نورد شده اندازه تقریبی دارد که می‌تواند رو به بالا یا پایین تغییر کند. به عنوان مثال اگر شما یک بندیل از این مقاطع خریداری کرده باشید و به وسیله کولیس (ابزار اندازه‌گیری) آن را اندازه بگیرید، خواهید دید تسمه 60, 59 یا 61 میلی‌متر است به طوری که در تسمه‌های دیگر این مشکل دیده نمی‌شود. به همین دلیل مشتری قبل از سفارش می‌تواند به تولید کننده اعلام کند که تلورانس مثبت یا منفی می‌خواهد.
• تسمه نوردی، نما و ظاهر زبری داشته و رنگ آن متمایل به سرخ است اما تسمه‌های دیگر ظاهر صاف و صیقلی دارند و یا به رنگ مشکی یا دودی نزدیک هستند.
• تسمه نوردی در تمام شاخه‌ها آلیاژ یکسانی نداشته و این بدین دلیل است که مواد اولیه برای تولید این محصول از ضایعات آهن است.

کاربردهای تسمه نوردی:
• تولید انواع قالب بتنی
• تولید انواع قالب‌هایی که در صنایع مختلف به کار می‌روند.
• تولید انواع حلقه و قفل در (فلنج) در صنایع گوناگون
• تولید درب‌های مختلف مانند درب آکاردئونی
• تولید انواع شبکه‌های آهنی مختلف از جمله گریتینگ
• تولید انواع لوازم و ادوات مختلف کشاورزی
• تولید لوازم خانگی صنعتی از جمله بخاری، کولرهای صنعتی و...
• تولید انواع درب و نرده آهنین، گیره و ...
• تولید انواع واشر
• تولید لوازم صنعتی و لوازمی مانند اسکلت، انواع صندلی

خرید تسمه نوری از آهن شهر پاسارگاد:
برای خرید تسمه فولادی نوردی از آهن شهر پاسارگاد می‌توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید. مشاوران این مجموعه با پاسخگویی به سوالاتتان در تمام مراحل خرید شما را راهنمایی می‌کنند.
آهن شهر پاسارگاد در کنار شماست برای خرید حرفه ای

درخواست خرید

تماس با 49986000-021

صدور پیش فاکتور

در کمتر از 28 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

و بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

و ارسال به مقصد

تسویه نهایی

باقی مانده پرداختی

همکاری با بزرگان صنعت

پرسش و پاسخ

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت توسعه این صفحه ستاره هدیه دهید
3/5