قیمت توری مرغی

اطلاع از فروش های ویژه

لطفا شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه فروش وارد نمایید

ثبت در خواست (2)

توری مرغی شبکه‌ فلزی بافته شده از سیم‌های مفتول است که در شکل‌ها و ضخامت‌های مختلف از سیم سخت با سوراخ کوچک تا توری انعطاف‌پذیر با سوراخ بزرگ تولید و روانه بازار می‌شود. این محصول ابتدا برای نگهداری حیوانات در یک منطقه خاص استفاده می‌شد، اما امروزه کاربردهای زیادی در حوزه‌‌های ساختمانی و صنعتی دارد. این محصول سوراخ‌های منظم شش ضلعی دارد که به آن‌ها چشمه می‌گویند. مفتول به کار رفته در ساخت توری ضخامتی بین 0.4 تا 0.7 میلی‌متر دارد. توری مرغی به دو روش گالوانیزه‌ گرم و سرد تولید می‌شود. توری مرغی تولیدی به روش گالوانیزه‌ی گرم، کیفیت و استحکام بالایی نسبت به گالوانیزه سرد دارد. توری مرغی گالوانیزه‌ گرم در کشور ایران تولید شده و کیفیت بهتری نسبت به نوع خارجی دارد. نوع خارجی توری مرغی به روش گالوانیزه سرد تولید می‌شود و احتمال زنگ زدگی آن در مناطق مرطوب زیاد است.

قیمت توری مرغی فلزی:
توری مرغی، کاربرد زیادی در صنعت ساخت ‌و ‌ساز دارد. قیمت تورغی مرغی فلزی در بازار ثابت نبوده و تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد به طوری که هرچه وزن و کیفیت این محصول بالاتر باشد، قیمت آن افزایش می‌یابد. قیمت روز توری مرغی، برای افراد فعال در حوزه حصارکشی، ساختمان‌سازی، پوشش سقف و سایر امور اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین قبل از خرید، باید از قیمت آن مطمئن شوند. هر چه قطر مفتول و متراژ این محصول بیشتر باشد، هزینه آن بیشتر خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید در مورد مشخصات محصول اطلاعات کافی داشته باشید.

قیمت توری مرغی عرض 90:
قیمت روز توری مرغ عرض90 ، با توجه به قیمت سیم مفتول، نرخ ارز و ... مشخص می‌شود. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول هزینه گالوانیزه کردن سیم مفتول است؛ در صورتی که هزینه مواد اولیه گالوانیزاسیون افزایش یابد، قیمت محصول هم افزایش پیدا می‌کند. به دلیل اینکه نرخ این مقاطع به ‌طوردائم در نوسان است، نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن‌ در نظر گرفت. به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان آهن شهر پاسارگاد تماس گرفته و تمام اطلاعات لازم را دریافت کنید.

قیمت توری مرغی عرض 180:
لیست قیمت انواع توری مرغی، به عوامل مختلفی از جمله جنس محصول، میزان مقاومت در برابر رطوبت و خوردگی، وزن و متراژ آن بستگی دارد. برای استعلام قیمت روز توری مرغ عرض 180 می‌توانید با کارشناسان ما در آهن شهر تماس بگیرید.

قیمت توری مرغی گالوانیزه:
این محصول به‌ علت مقاومت بالا در برابر آب و هوا، رطوبت و ساییدگی یکی از مقاطع پرکاربرد در صنعت ساخت ‌و ‌ساز بوده و قیمت بالاتری نسبت به سایر توری‌‌ها دارد. وزن مفتول تأثیر مستقیمی بر قیمت این نوع توری مرغ دارد؛ به طوری که هرچه وزن بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. قیمت روز توری مرغی گالوانیزه مانند سایر مقاطع فلزی، در سایت آهن شهر پاسارگاد قابل مشاهده است.

کاربرد توری مرغی:
• ساختمان سازی
توری مرغی به دلیل داشتن شکل شش ضلعی از ایجاد تنش‌‌های داخلی جلوگیری کرده و کاربرد زیادی در صنعت ساخت و ساز دارد. ساختار انعطاف‌پذیر این نوع توری، آن را برای نصب روی سطوح منحنی و زاویه‌دار مناسب کرده است. از مزایای دیگر آن می‌توان به افزایش مقاومت در برابر خوردگی و کاهش خطر آسیب دیدگی در کار اشاره کرد. توری مرغی به دلیل خواص فیزیکی و مکانیکی خاص خود برای عایق رطوبتی، هموارسازی کف و نما بسیار مناسب است. معمولا توری مرغی در محل قرارگیری دو مصالح مختلف به کار می‌رود. مواد مختلف چگالی متفاوتی دارند، به همین دلیل رفتار آن‌ها در برابر تغییرات حرارتی با یکدیگر متفاوت است. این امر منجر به ایجاد ترک در محل اتصال می‌شود. برای به حداقل رساندن یا از بین بردن ترک در محل اتصال، از توری مرغی استفاده می‌شود.
• گچ کاری و دور ستون‎ها
استفاده از توری مرغی در هنگام گچ‌کاری از کنده شدن زود هنگام گچ و ترک خوردن آن هنگام نشست ساختمان یا وقوع زلزله جلوگیری می‌کند. امروزه مهندسان ساختمان برای جلوگیری از ریزش گچ، ریزش آجر، سفال و سنگ از توری مرغی بادوام استفاده می‌کنند. شما به وسیله توری مرغی می‌توانید از ساختمان خود در برابر آسیب‌های مختلف محافظت کنید. در هنگام گچ کاری می‌توان با استفاده از توری مرغی مقاومت گچ را بالا برد و از ترک خوردن آن جلوگیری کرد. از این تجهیزات در ستون‌ها به عنوان نگهدارنده و مقاوم سازی ستون استفاده می‌شود.
• حصار کشی
توری مرغی کاربردهای زیادی دارد که یکی از رایج‌ترین آن حصارکشی لانه‌های حیوانات کوچک مانند: مرغ و خروس و مراقبت از گیاهان برای وارد نشدن حیوانات به باغچه است. توری مرغی به دلیل داشتن بافت شبکه از قدرت و دوام زیادی برخوردار است و اگر قسمتی از آن دچار پوسیدگی و پارگی شود بر قسمت‌های دیگر تاثیرگذار نبوده و باعث از بین رفتن مقاومت و استحکام سایر قسمت‌ها نمی‌شود. برای حصار کشی در مرغ‌ داری‌ها بهتر است که از سقف محکم و مقاوم برای جلوگیری از ورود حیواناتی مانند روباه و گربه استفاده کنید. توری‌‌ گالوانیزه مناسب‌ترین گزینه برای حصارکشی مناطق مختلف می‌باشد، زیرا به دلیل مقاومت بالا در برابر تغییرات محیطی به خوبی می‌تواند از محصولات و حیوانات محافظت کند. از کاربردهای دیگر توری مرغی می‌توان به استفاده از آن در مراکز نظامی،‌ امنیتی، پروژه‌‌های عمرانی، پروژه‌‌های شهرداری و محیط زیست، مرغداری‌ها و جوجه کشی‌‌ها اشاره کرد.
• سقف
برای ایجاد عایق‌های صوتی، حرارتی و برودتی در سقف‌های شیروانی و سوله‌ها از پشم شیشه استفاده می‌شود. برای اینکه بتوانیم پشم شیشه را به سقف متصل کنیم باید از وسیله‌ای استفاده کنیم که دوام و مقاومت بالایی داشته و به مرور زمان دچار زنگ زدگی و خوردگی نشود. مناسب‌ترین گزینه برای این‌ کار توری مرغی گالوانیزه است که هم مقاوم بوده و دیرتر دچار خوردگی می‌شود.
• کاربرد توری مرغی زیرسازی کاشی
از توری مرغی در آماده کردن زیر سازی برای نصب کاشی استفاده می‌شود. این عملیات باعث یکنواخت شدن و استحکام بیشتر ملات می‌شود.

انواع توری مرغی:
توری مرغی گالوانیزه
توری مرغی در دو نوع گالوانیزه گرم، سرد و پلاستیکی تولید می‌شود. توری مرغی گالوانیزه گرم کیفیت بهتری و وزن بیشتری نسبت به توری گالوانیزه سرد دارد. همچنین به دلیل مستحکم بودن می‌توان برای کارهای ساختمانی از آن‌ استفاده کرد. توری‌‌های گالوانیزه گرم در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم هستند به همین دلیل اکثر افراد در مناطق شمالی کشور از توری‌‌های گالوانیزه گرم استفاده می‌کنند زیرا سازگاری خوبی با شرایط آب و هوایی منطقه دارند.
توری مرغی فرنگی
یکی از انواع معروف توری مرغی، توری فرنگی است که از مفتول گالوانیزه و با کیفیت بالا ساخته می‌شود. این نوع توری به دلیل کیفیت و سازگاری با شرایط مختلف محیطی مانند رطوبت و خشکی، محبوبیت زیادی میان خریداران دارد.

روش‌های تولید توری مرغی:
• روش خودکار
در این روش مفتول در دستگاه قرار گرفته و گالوانیزه می‌شود. در مرحله بعد، مفتول روکش‌دار وارد بخش حصاربافی شده و به صورت قالب لوزی شکل(چشمه)، خارج می‌شود. در نهایت، ابتدا و انتهای توری به وسیله سیم ‌پیچ اتوماتیک، محکم می‌شود.
• روش دستی
در روش دستی، تمامی فرآیندها به کمک دو شخص انجام می‌شود. ابتدا سیم مفتول گالوانیزه به منظور شکل دهی، دور قالبی پیچیده می‌شود. سپس دو سر حصار، توسط فردی با پیچ‌ گوشتی بافته شده و بعد از آماده شدن به صورت رول در می‌آید.

نحوه نصب توری مرغی:
معمولاً برای نصب توری مرغی به دیوار و سقف از پیچ و رول پلاک استفاده می‌کنند. البته نوع نصب توری به فعالیت شما بستگی دارد. اگر می‌خواهید منطقه بزرگی را حصارکشی کنید، بهتر است از رول‌های بزرگ توری مرغی استفاده کنید. توری را کمی بیشتر از طول مورد نیاز باز کنید و به وسیله آجر پایین آن را نگه دارید تا جا به جا نشود. هنگام برش از هر دو طرف حدود5 تا 10 سانتی‌متر بیشتر در نظر بگیرید. برای اینکه لبه‌ها تیز نشود بعد از هر برش، آن‌ها را حدود 3 سانتی‌متر تا زده و سپس منگنه کنید.

بستن توری مرغی دور ستون:
شما می‌توانید به راحتی یک رول توری مرغی را دور ستون بپیچید و برای سفت کردن آن از یک مفتول ضد زنگ استفاده کنید. بستن توری دور ستون می‌تواند از ریزش و ترک خوردگی گچ و کاشی جلوگیری کند.
نصب توری مرغی روی ایزوگام:
برای اینکه کاشی و سرامیک به مرور زمان از روی ایزوگام جدا نشود می‌توان از توری مرغی استفاده کرد. برای نصب توری روی ایزوگام به هیچ وسیله اضافه‌ای نیاز نیست و شما می‌توانید بسته به نیاز خود از توری مرغی درشت یا ریز استفاده کنید. بعد از پوشاندن سطح کلی ایزوگام می‌توانید ملات را روی آن اضافه کرده و کاشی یا سرامیک را اجرا کنید.

مزایای توری مرغی:
• مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی، ضربه، خوردگی و رطوبت (مناسب برای شهرهای شمالی)
• ساخت حصارهای مقاوم در زمین‌های کشاورزی و باغی
• وزن سبک
• نصب راحت و سریع
• جا به جایی راحت
• قیمت مناسب
• مناسب برای نگهداری حیوانات کوچک

راهنمای خرید توری مرغی از آهن شهر پاسارگاد:
شما برای خرید این محصول می‌توانید از طریق کانال‌های ارتباطی با مشاوران ما تماس بگیرید یا اینکه اطلاعات خود را در فرمی که در سایت وجود دارد ثبت نمایید. بعد از ثبت مشخصات کارشناسان آهن شهر با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم از قبیل قیمت محصول، وزن، ابعاد و ... را در اختیار شما قرار می‌دهند.
آهن شهر پاسارگاد در کنار شماست برای خرید حرفه ای

درخواست خرید

تماس با 49986000-021

صدور پیش فاکتور

در کمتر از 28 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

و بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

و ارسال به مقصد

تسویه نهایی

باقی مانده پرداختی

همکاری با بزرگان صنعت

پرسش و پاسخ

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت توسعه این صفحه ستاره هدیه دهید
3/5