قیمت سیم خاردار

اطلاع از فروش های ویژه

لطفا شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه فروش وارد نمایید

ثبت در خواست (2)

سیم خاردار (Barbed Wire)، محصولی مفتولی شکل بوده که شامل یک سیم مفتول اصلی و یک عضو تیز و برنده است که در گام‌های مشخصی از سیم قرار می‌گیرند. انتخاب نوع سیم خاردار و محل قرار گیری آن به میزان ضریب امنیتی منطقه مورد نظر بستگی دارد. به عنوان مثال در برخی از مرزهای جغرافیایی به دلیل نیاز به امنیت بالا، علاوه بر دو ردیف حصار کشی، یک یا دو ردیف سیم خاردار حلقوی در وسط دو حصار قرار می‌گیرد.

انواع سیم خاردار:
• سیم خاردار خطی
این نوع سیم خاردار همان‌گونه که از نامش مشخص است به صورت خطی نصب می‌شود. به این صورت که دو حصار با یک یا چند رشته سیم خاردار به صورت مستقیم پوشش داده می‌شوند. سیم خاردار خطی با توجه به نوع خار به دو دسته زیر تقسیم می‌شود:
1. سیم خاردار خطی سوزنی (ساده)
معمولا برای تولید سیم خاردار از سیم مفتول گالوانیزه استفاده می‌شود. سیم خاردار سوزنی از چهار رشته سیم مفتول ساخته می‌شود. دو رشته از این سیم‌ها به عنوان محور اصلی به دور هم تابیده و دو رشته دیگر در فواصل مشخصی به دور دو رشته مستقیم، تابیده و در هر نقطه 4 خار تیز و برنده ایجاد می‌کنند. این نوع سیم خاردار بیشتر برای حفاظت از باغ یا مزارع کشاورزی به کار می‌رود و هزینه‌ کمتری نسبت به انواع حلقوی دارد.
2. سیم خاردار خطی تیغی (تبری)
سیم خاردار خطی تیغی کمی مدرن‌تر از سیم خاردار خطی سوزنی است. در این نوع سیم خاردار، با استفاده از دستگاه تیغ‌هایی از جنس گالوانیزه روی محور اصلی ایجاد می‌کنند. سیم خاردار خطی تیغی به صورت کلاف یا توپی در بازار عرضه می‌شود. وزن کلاف این سیم بین 20 تا 25 کیلوگرم متغیر است.
• سیم خاردار حلقوی
سیم خاردار حلقوی، تقریبا ساختاری شبیه سیم خاردار خطی دارد. تنها تفاوت این نوع سیم با سیم خاردار خطی، حلقوی بودن آن است که برای حفظ حالت حلقوی، در هر دور سیم خاردار یک بست برای نگه داشتن حلقه‌ها قرار دارد. این نوع سیم خاردار در دو دسته زیر قرار می‌گیرد:
1. سیم خاردار حلقوی سوزنی (ساده)
سیم خاردار حلقوی سوزنی ساده از یک رشته‌ مفتول گالوانیزه به قطر 3 میلی‌متر و دو رشته‌ مفتول به قطر 2.5 میلی‌متر به عنوان خار تشکیل شده است. این نوع سیم خاردار به دلیل قطر زیاد برای استفاده‌های امنیتی مناسب بوده و بیشتر در پادگان‌ها می‌توانید آن را پیدا کنید.
2. سیم خاردار حلقوی تبری (تیغی)
این نوع سیم خاردار، با نام سیم خاردار لیزری هم شناخته می‌شود. سیم خاردار حلقوی تبری، یکی از جدیدترین سیم‌ خاردارهایی است که در دنیا تولید می‌شود. محور اصلی آن یک رشته مفتول گالوانیزه بوده و تیغ‌های گالوانیزه به شکل تبر و در فاصله‌های مشخص روی محور اصلی پرس شده‌اند. این سیم خاردارها از جنس گالوانیزه گرم هستند و در مراکز نظامی، امنیتی و خطوط مرزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت سیم خاردار:
قیمت سیم خاردار با توجه به ضخامت مفتول، نوع خار و نوع سیم متفاوت است. هنگام خرید باید کاربرد و قیمت روز سیم خاردار را بدانید تا بتوانید با آگاهی کامل آن را انتخاب کنید. در میان انواع سیم‌های خاردار، سیم خاردارهای خطی قیمت کمتری دارند. سیم خاردارهای تبری به دلیل داشتن تیغه‌های تبری شکل، قیمت بالاتری در مقایسه با سیم‌های حلقوی سوزنی دارند. همچنین سیم خاردارهایی با پوشش گالوانیزه گران‌تر از انواع دیگر سیم خاردار هستند. برای دریافت آخرین قیمت انواع سیم خاردار می‌توانید با کارشناسان فروش آهن شهر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.

قیمت روز سیم خاردار:
نوسانات قیمت سیم خاردار به صورت روزانه و لحظه‌ای در بازار آهن اتفاق می‌افتد؛ زیرا این محصول نیز مانند سایر مقاطع فولادی، تحت تاثیر عوامل تغییر نرخ قرار می‌گیرد. قیمت روز سیم خاردار بسته به نوع، ضخامت و سایز آن تعیین می‌شود.

قیمت سیم خاردار باغی:
یکی از کارهایی که کشاورزان برای حفظ امنیت محصولات خود انجام می‌دهند، استفاده از سیم خاردار است. قیمت این سیم‌ها با توجه به ضخامت مفتول، نوع خار و متراژ مورد نیاز، متفاوت است. قیمت روز سیم خاردار باغی، به عواملی از جمله قیمت دلار، میزان عرضه و تقاضا در بازار و یا شرایط سیاسی کشور بستگی دارد.

قیمت انواع سیم خاردار سوزنی:
قیمت روز سیم خاردار سوزنی در جداول مرتبط در وب سایت آهن شهر به راحتی قابل مشاهده و در دسترس است. البته عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول متغیر هستند به همین دلیل این جداول به صورت روزانه به روز رسانی می‌شوند.

قیمت سیم خاردار سوزنی امروز:
خرید سیم خاردار سوزنی تنها با نرخ جدید و به روز امکان‌پذیر است. بنابراین قبل از خرید قیمت روز سیم خاردار سوزنی را از سایت آهن شهر پاسارگاد استعلام بگیرید. کیفیت محصول، برند تولید کننده، هزینه مواد اولیه و گالوانیزاسیون از عواملی هستند که قیمت این محصول را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

عوامل موثر بر روی قیمت سیم خاردار تبری:
از آنجا که این محصول محبوب‌ترین مدل سیم خاردار تلقی می‌شود در اغلب اوقات قیمت آن نسبتا گران است. عواملی مانند سایز و قطر این محصول، وزن، میزان مقاومت و برند بر قیمت سیم خاردار تبری تاثیر مستقیم دارند.

قیمت سیم خاردار تبری امروز:
قیمت سیم خاردار تبری امروز مانند دیگر محصولات فولادی در سایت آهن شهر پاسارگاد قابل مشاهده است. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان در مورد خرید این محصول با کارشناسان آهن شهر تماس حاصل فرمایید.

مزایای سیم خاردار حلقوی:
• استفاده مجزا یکی از مزایای سیم‌های خاردار حلقوی است. یعنی علاوه بر آن‌که می‌توانید سیم را روی فنس یا لبه‌ دیوار قرار دهید، این امکان را دارید که به صورت مجزا و جداگانه هم از آن استفاده کنید.
• از ورود حیوانات و سارقین به داخل منطقه‌ مورد نظر جلوگیری کرده و برای دیوارهای کوتاه، بسیار کاربردی است.
• این سیم‌ها دارای قدرت کششی بالایی هستند که این موضوع باعث افزایش مقاومت آن‌ها می‌شود.
• نصب و حمل آن‌ها راحت است.
• به دلیل داشتن پوشش گالوانیزه، در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم هستند.

مزایای سیم خاردار خطی:
• قیمت مناسب این محصول باعث صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود.
• گزینه مناسبی برای جلوگیری از ورود و حمله‌ حیوانات به زمین‌های کشاورزی و ... است.
• از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است.
• می‌توان به سرعت آن را نصب کرد.
• در برابر تغییرات جوی و خوردگی نیز مقاوم است.

کاربردهای سیم خاردار:
• مهار کردن
رایج‌‌ترین کاربرد سیم خاردار، مهار کردن است. همان طور که می‌دانید در سرتا سر زندان، برای جلوگیری از فرار زندانیان، از سیم خاردار استفاده می‌شود. علاوه بر این از سیم خاردار برای جلوگیری از وارد شدن حیوانات به مزرعه و باغ هم استفاده می‌کنند.
• بخش‌ بندی کردن
سیم خاردار گزینه مناسبی برای تقسیم بندی مزارع، زمین‌ها و مرزبندی کشورها از یکدیگر است.
• کاربردهای نظامی
سیم خاردار با جلوگیری از ورود دشمن و حمله نظامی، فرصت دفاع در برابر دشمن را به حداکثر می‌رسانند.


خرید سیم خاردار:
شما برای خرید سیم خاردار تبری می‌توانید به سایت آهن شهر مراجعه کرده و بعد از مقایسه قیمت‌های کارخانه‌های مختلف، محصول مورد نظر را انتخاب نمایید. خرید سیم خاردار سوزنی در ابعاد مختلف نیز از طریق مجموعه آهن شهر امکان‌پذیر است و کارشناسان ما با پاسخگویی به سوالات شما مشتریان گرامی سعی بر آن دارند که خریدی اقتصادی و هوشمندانه را تجربه کنید.
آهن شهر پاسارگاد در کنار شماست برای خرید حرفه ای

درخواست خرید

تماس با 49986000-021

صدور پیش فاکتور

در کمتر از 28 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

و بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

و ارسال به مقصد

تسویه نهایی

باقی مانده پرداختی

همکاری با بزرگان صنعت

پرسش و پاسخ

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت توسعه این صفحه ستاره هدیه دهید
3/5