قیمت لوله سیاه درزدار

اطلاع از فروش های ویژه

لطفا شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه فروش وارد نمایید

ثبت در خواست (2)

امروزه لوله‌ها کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف دارند به طوری که در ساخت انواع سازه‌ها و انتقال آب و گاز از لوله استفاده می‌شود. لوله‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که یکی از معروف‌ترین آن‌ها لوله‌ سیاه درزدار است. این لوله‌ با استفاده از جوشکاری درزها در محل لول شدن ورقه‌های فلزی، تولید می‌شود. در واقع به کارگیری کلمه درزدار برای لوله از آن‌جا ناشی می‌شود که قسمت درز یا همان محل اتصال لبه‌ ورقه‌های آهنی و فولادی را با استفاده از جوشکاری به هم متصل می‌کردند و به‌ همین جهت به آن لوله درزدار گفته می شود. نقطه مقابل لوله‌های درزدار، لوله های مانیسمان هستند که هیچ‌گونه درزی ندارند. به لوله‌های مانیسمان لوله‌های بدون درز نیز گفته می‌شود. تا قبل از تولید لوله‌های بدون درز، لوله‌ها به صورت درزدار تولید و مورد استفاده قرار می‌گرفتند و امروزه نیز در کنار لوله‌های بدون درز همچنان به کار می‌روند. لوله درزدار به دلیل قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن طرفداران زیادی در صنایع مختلف پیدا کرده است.
در گذشته برای بیشتر امور از لوله‌های درز دار استفاده می‌کردند یعنی زمانی که هنوز تکنولوژی ساخت لوله‌های بدون درز وجود نداشت و صنایع نیز گسترش زیادی پیدا نکرده بودند و انتقال سیالات تحت فشار بالا هم رواج نداشت. حتی در صورت وجود چنین انتقالاتی از همین لوله‌ها استفاده می‌شد که جوابگو بود اما در دراز مدت ممکن بود از قسمت درز خود، دچار مشکل شوند. لوله های درزدار به دلیل اینکه نسبت به لوله های بدون درز (مانیسمان) مقاومت کمتری در شرایط تحت فشار دارند و ممکن است به مرور زمان از قسمت درز یا جوش ترک برداشته و دچار نشتی شوند، معمولا برای انتقال مواد سیال غیر شیمیایی، آبرسانی و تاسیسات و... به کار می‌روند. لوله های درزدار استاندارد، حدود 15 تا 25 درصد، فشار کمتری از لوله‌های بدون درز را تحمل می‌کنند اما به جهت قیمت کمتر در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت لوله سیاه درزدار:
قیمت لوله درزدار با توجه به روش تولید و ابعاد محصول متفاوت بوده و پیش از خرید لازم است تمامی موارد ذکر شده را بررسی کنید. این محصول به دو صورت مستقیم و اسپیرال تولید می‌شود که هریک مشخصات و کاربردهای متفاوتی دارند. سطح این لوله بدون روکش و رنگ است و به دلیل ظاهر مشکی رنگ و اکسید آهن موجود بر روی آن با نام لوله سیاه شناخته می‌شود. قیمت لوله سیاه درزدار تولید شده به روش اسپیرال به دلیل هزینه پایین تولید، نسبت به لوله‌های درز مستقیم کمتر است. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از قیمت لوله فولادی سیاه درزدار می‌توانید به سایت آهن شهر پاسارگاد مراجعه کرده و یا با شماره‌های ثبت شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

انواع لوله درزدار:
لوله‌های درزدار با توجه به فاکتورهای مختلفی تقسیم بندی می‌شوند. به عنوان مثال نمونه‌هایی که در پروژه‌های بزرگ عمرانی به کار می‌روند، قطر، ضخامت و طول بالاتری دارند. برخی دیگر از این لوله‌ها، برای مصارف خانگی و ساخت نرده کاربرد دارند که از لحاظ سازه و ضخامت کوچک هستند. به طور کلی می‌توان لوله‌های درزدار را به سه مدل ماهیچه‌ای مستقیم یا EFW، لوله درز مخفی یا ERW و لوله درزجوش اسپیرال یا SAW تقسیم بندی کرد. برخی از لوله‌ها که قطر بالایی دارند می‌توانند به وسیله درز ماهیچه‌ای مستقیم تولید شوند. این تکنولوژی برای لوله‌های فولادی با سایز بزرگ ایجاد شده است و مناسب لوله‌هایی است که امکان تولید به روش مانیسمان برای آن‌ها وجود ندارد. لوله‌هایی که به این روش ساخته می‌شوند معمولا برای منتقل کردن سیالات کاربرد دارند. برخی از لوله‌ها که لوله درز مخفی نام دارند، توسط دستگاه الکتریکی با آمپر بالا ساخته می‌شوند. در واقع با استفاده از تولید حرارت توسط این دستگاه، لبه‌های کار جوش می‌خورند. به این نوع کار جوش لب به لب هم می‌گویند. نوع سوم لوله‌های درزدار مدل‌های اسپیرال هستند که از طریق فرآیند SAW تولید و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند.

لوله صنعتی و داربستی:
داربست سازه‌ای فلزی است که به منظور دسترسی به نقاط دشوار ساختمان در هنگام ساخت و ساز و یا تعمیرات به کار می‌رود. لوله های داربست، در طول‌های 6 متری و در دو نوع سبک و سنگین، برای شرایط وزنی متفاوت تولید می‌شوند. سایز استاندارد این محصول، قطر خارجی 48.3 میلی‌متر و ضخامت دیواره 2 تا 3 میلی‌متر و طول 6 متر دارد. هدف از نصب داربست، فراهم کردن شرایط کاری ایمن و دسترسی راحت‌تر برای کارگران است.
لوله های سیاه صنعتی یا لوله های غیر تست، به لوله‌هایی گفته می‌شود که فاقد تست‌های فنی و ظاهری بوده و برای ساخت سازه های فلزی، فنس کشی، نرده کشی، پایه های تابلو و …. استفاده می‌شوند. این لوله‌ها برای عبور سیالات گازی و آبی مناسب نبوده و جهت مصارف سازه ای خریداری می‌شوند. قیمت لوله داربست در سایت آهن شهر پاسارگاد به صورت روزانه قرار می‌گیرد و کارشناسان این مجموعه به محض تغییر قیمت در بازار، لیست قیمت را به روز رسانی می‌کنند. قیمت روز لوله داربست 6 متری در ضخامت‌های 2 , 2.5 و 3 میلی‌متر توسط کارشناسان آهن شهر پاسارگاد ارائه می‌شود.

قیمت لوله داربست 17 کیلویی:
لوله های داربستی در وزن‌های متفاوتی توسط کارخانه‌های فولادی تولید می‌شوند. اما لوله داربست 17 کیلویی پرفروش‌تر از سایر سایزهای این محصول است. قیمت لوله داربست 17 کیلویی، علاوه بر وزن آن، تحت تاثیر عوامل مختلفی به صورت روزانه و لحظه‌ای تغییر می‌کند. به دلیل فروش زیاد این محصول، اطلاع از قیمت روز لوله داربستی 17 کیلویی برای خریداران اهمیت دارد.

لوله تست آب و شوفاژ:
این لوله‌ها برای انتقال جریانات آب و گرم کردن محیط‌های صنعتی، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت لوله آبرسانی:
دسته‌ای از لوله‌های فولادی به نحوی تولید می‌شوند که برای سیستم‌های بخار آب، سیستم‌های جمع‌آوری فاضلاب، خطوط آبرسانی و انتقال آب مقاوم هستند. لوله‌های سیاه بعد از تاب گیری و پلیسه گیری برای بررسی میزان مقاومتشان در برابر فشار آب، تحت تست‌های فنی قرار می‌گیرند. بدین صورت که آب با فشار مشخص وارد لوله شده و در صورت عدم نشت آب، به عنوان لوله تست آب و شوفاژ (لوله پمپی) روانه بازار می‌گردد. قیمت لوله آبرسانی براساس ضخامت، جنس و کیفیت متغیر بوده و لازم است پیش از خرید لوله آبرسانی در مورد انواع مختلف این محصول اطلاعات لازم را کسب کنید.

تست گاز روکار و توکار (API):
لوله‌های گاز همانطور که از نامشان پیداست برای انتقال گاز و سیستم‌های هوای فشرده در صنایع مختلف عمرانی، ساختمانی، نفتی، پالایشگاهی و نیروگاهی استفاده می‌‌شوند. با توجه حساسیت بالای این لوله‌ها، تست‌های مختلفی بر روی آن‌ها صورت می‌گیرد و در صورت عدم نشت گاز از محل جوش، به عنوان لوله تست گاز وارد بازار شده و به صورت روکار مورد استفاده قرار می‌گیرند. در صورتی که ورق سیاه به کار رفته در تولید لوله‌ها، مطابق استانداردهای خاص بین المللی باشد به آن‌ها لوله‌های تست گاز توکار یا API گفته می‌شود. لوله‌های API به دلیل تراشکاری در قسمت جوش، ظاهر زیباتری دارند.

قیمت لوله گاز خانگی:
این محصولات در انواع مختلف روکار و توکار توسط برندهای مختلف تولید و عرضه می‌شوند. لوله گاز توکار به علت استفاده در مناطق مختلف، باید کیفیت بالایی داشته باشد تا در برابر ضربه و تحمل فشار، مقاومت خوبی را از خود نشان دهد. قیمت لوله گاز خانگی روکار و توکار براساس قطر، ضخامت و برند تولید کننده مشخص می‌شود شما می‌توانید جدیدترین لیست قیمت انواع لوله گاز برندهای معتبر بازار را از کارشناسان آهن شهر پاسارگاد دریافت نمایید.

قیمت لوله گاز 6 متری:
این محصول در طول‌های 6 متری تولید و روانه بازار می‌شود و کاربرد زیادی در مصارف لوله‌کشی گاز خانگی دارد. به ‌همین ‌علت، تغییرات قیمت لوله خانگی و API در شاخه‌های 6 متری مورد فعالان در صنعت گاز رسانی شهری است. شما می‌توانید این محصول را در ابعاد مختلف با بهترین قیمت از آهن شهر پاسارگاد تهیه کنید.

قیمت لوله گاز 1.2:
لوله‌ گاز خانگی توکار و روکار در ابعاد و قطرهای متنوع تولید می‌شود. قیمت لوله گاز 1.2 با توجه به نوسانات بازار آهن و ارز در حال تغییر است.

قیمت لوله گاز 1 اینچ:
قیمت لوله گاز براساس ضخامت و قطر آن محاسبه می‌شود. لوله گاز 1 اینچ، یکی از انواع لوله های گاز است که کاربرد بسیاری داشته و پیمانکاران زیادی در بازار برای خرید آن اقدام می‌کنند. قطر استاندارد این محصول، باعث شده تا فرآیند انتقال گاز به خوبی انجام بگیرد و قابلیت نصب در سیستم گازکشی منازل و صنایع مختلف را داشته باشد.

قیمت لوله گاز سپاهان:
لوله گاز سپاهان یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در بازار است که در ضخامت و ابعاد مختلف 2.8 تا 4.8 میلیمتری تولید و عرضه می‌شود. قیمت لوله درزدار گاز سپاهان، تحت تاثیر عواملی همچون: ماده اولیه، نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا و ... قرار دارد. این محصول به دلیل کیفیت بالای خود توانسته رضایت اکثریت را کسب و مورد توجه خریداران و مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

قیمت هر شاخه لوله گاز خانگی:
استفاده از لوله گاز خانگی برای گازکشی منازل، ادارات و... باعث شده که این محصول بسیار پرفروش و مورد استقبال باشد. این محصول در شاخه‌های 6 و 12 متری توسط کارخانه‌های مختلفی تولید می‌شود. قیمت لوله گاز به نرخ سایر محصولات فولادی بازار آهن وابسته است. قیمت هر شاخه لوله گاز خانگی براساس فاکتورهایی مانند: نرخ ارز و مواد اولیه، ضخامت لوله، کارخانه تولیدکننده و... تعیین می‌شود.

فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت لوله API:
از فاکتورهای مهم تأثیرگذار بر قیمت این محصول می‌توان به مواردی از جمله: برند، آلیاژهای به کار رفته، روش تولید وکیفیت متریال‌ها اشاره کرد. اکثر اوقات تغییر نرخ لوله گاز API به صورت روزانه است.

قیمت لوله API سپاهان:
در حال حاضر شرکت سپاهان محبوب‌ترین برند تولیدکننده این محصول در کشور است و سهم عمده‌ فروش لوله گاز ای پی آی را به خود اختصاص داده است. لوله گاز شرکت سپاهان، به دلیل داشتن تنوع زیاد و سایز و مشخصات مختلف، بهترین گزینه‌ برای خرید لوله گاز API بوده و اطلاع از قیمت لوله گاز سپاهان برای خریداران اهمیت دارد.

قیمت لوله API سپاهان 6 متری:
کارخانه لوله سپاهان، محصولات خود را معمولا در شاخه‌های 6 متری عرضه می‌کند. به همین دلیل اطلاع از قیمت لوله درزدار API شش متری، برای خریداران اهمیت زیادی دارد. این محصولات در ابعاد مختلف 1.5 , 2 , 2.5 و … تا 4 اینچ و در وزن های مختلف، تولید می شوند که هرکدام کاربرد مخصوص خود را دارند.

فروش لوله API سپاهان:
محصولات کارخانه لوله سپاهان، به دلیل کیفیت بالا از مقاطع پر فروش در بازار بوده و توجه بسیاری از خریداران را جلب کرده است. برای خرید لوله API سپاهان باید به مارک و علامت درج شده بر روی این محصول توجه کنید تا از معتبر بودن آن اطمینان حاصل نمایید. آهن شهر پاسارگاد مفتخر است که با مناسب‌ترین قیمت در بازار، اقدام به فروش لوله API سپاهان کرده است. شما مشتریان گرامی می‌توانید پس از مشاهده نرخ این کالا در سایز و قطر دلخواه، آن را به کارشناسان مجموعه سفارش و در اسرع وقت تحویل بگیرید.

قیمت هر شاخه لوله API:
به دلیل اینکه مقاطع API به صورت شاخه ای و در طول 6 متر به فروش می‌رسند، مصرف کنندگان و خریداران اغلب به دنبال اطلاع از قیمت هر شاخه لوله API برندهای موجود در بازار هستند. در جداول موجود در وب سایت آهن شهر می‌توانید لیست قیمت لوله گاز API برندهای مختلف سپاهان، سپنتا و… را که از درب کارخانه و یا بنگاه تهران بارگیری می شود را مشاهده کنید و براساس نیاز خود، آن را به کارشناسان مجموعه سفارش دهید.

اتصالات جوشی درزدار:
اتصالات فلزی جوشی از متداولترین اتصالات در لوله‌کشی هستند که برای تغییر جهت لوله، تغییر سایز لوله، انشعاب گیری و مسدود کردن مسیر لوله به کار می‌روند. این اتصالات نوع مقابل اتصالات مانیسمان یا اتصالات بدون درز هستند که توسط کمپانی آهن شهر پاسارگاد به فروش می‌رسند. این نوع اتصالات درست مانند لوله‌های درزدار هنگام تولید از یک جوش برای تولید بهره‌ می‌برند. در اصل پروسه ساخت این اتصالات به شکلی است که لوله های درزدار را در اندازه‌های مختلف برش می‌دهند و با استفاده از ایجاد رزوه و طی مراحلی، انواع اتصالات مختلف با کارایی متفاوت را تولید می‌کنند. خط جوش موجود در این اتصالات همان نقطه تمایز آن‌ها با اتصالات مانیسمان است. این اتصالات سبک بوده و قیمت ارزان‌تری هم دارند. البته دسترسی این نوع اتصالات نسبت به نوع مانیسمان هم بیشتر است، زیرا به دلیل قیمت مناسب طرفداران خاص خود را دارد. عوامل متعددی در قیمت اتصالات جوشی تاثیرگذار است که از جمله آن‌ها می‌توانیم متریال کار، روش تولید، ضخامت ورق اولیه و تجهیزات استفاده شده در تولید را نام ببریم.

انواع اتصالات درزدار:
اتصالات جوشی درزدار مانند اتصالات مانیسمان متنوع هستند و برای یک سازه یا لوله‌ خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. از اتصالات جوشی می‌توان در سازه‌های کم فشارتر مثل مصارف خانگی از لوله‌کشی آب گرفته تا لوله‌کشی گاز استفاده کرد. برای ساخت این اتصالات از استانداردهای ASME B16.9 و ASTM A234 استفاده می‌شود. از انواع این اتصالات می‌توانیم به زانو‌های 45 و 90 درجه اشاره کنیم که کار تغییر جریان مسیر لوله‌ها را بر عهده دارند.
از دیگر اتصالات جوشی انواع سه‌راهی و چهاراهی مساوی و نامساوی، انواع تبدیل و بوشن‌ها هستند که هر یک کاربرد خاص خود را دارند. برای مثال سه‌ راهی و چهار راهی برای انشعاب‌گیری و تبدیل و بوشن هم به منظور متصل کردن دو سازه یا لوله به یکدیگر کاربرد دارند. برای اطلاع از قیمت‌ها و خرید انواع اتصالات درزدار با کارشناسان آهن شهر تماس بگیرید.

خرید لوله سیاه درزدار:
خرید لوله سیاره درزدار را باید از مراکز معتبر انجام دهید. آهن شهر پاسارگاد یکی از عرضه کنندگان لوله‌های سیاه است که محصولات خود را با قیمت مناسب به فروش می‌رساند. شما برای خرید لوله داربستی، تست آب و گاز رسانی می‌توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.
آهن شهر پاسارگاد در کنار شماست برای خرید حرفه ای

درخواست خرید

تماس با 49986000-021

صدور پیش فاکتور

در کمتر از 28 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

و بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

و ارسال به مقصد

تسویه نهایی

باقی مانده پرداختی

همکاری با بزرگان صنعت

پرسش و پاسخ

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت توسعه این صفحه ستاره هدیه دهید
3/5