قیمت لوله گالوانیزه درزدار

اطلاع از فروش های ویژه

لطفا شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه فروش وارد نمایید

ثبت در خواست (2)

لوله درزدار، یکی از انواع لوله‌های موجود در بازار است که به دلیل وجود جای درز و جوش بر روی لوله، به این نام شناخته می‌شود. تولید این لوله‌ها از ورق سیاه و به صورت درز جوش مستقیم صورت می‌گیرد. بدین صورت که با خم کردن ورقه‌ها به شکل لوله و جوش دادن دو لبه طولی ورق‌ها به هم ایجاد می‌شوند. لازم به ذکر است که برای افزایش مقاومت این لوله‌ها و جلوگیری از نشتی در محل جوش، از روش‌های مختلف جوش‌کاری استفاده می‌شود. نقطه مقابل لوله درزدار، لوله بدون درز یا لوله مانیسمان بوده که به دلیل هزینه بالای تولید، نسبت به لوله های درزدار قیمت بیشتری دارد. لوله گالوانیزه درزدار به دلیل خاصیت محافظتی خود سال‌هاست که مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع همین روکش گالوانیزه است که این نوع لوله را به شهرت رسانده است. از لوله‌های گالوانیزه در کاربری‌های گوناگون استفاده می‌شود. برای مثال ما شاهد لوله‌کشی آب خانگی، برق و گاز با استفاده از این نوع لوله هستیم. از طرف دیگر برای ساخت گلخانه، انتقال آب کشاورزی، ساخت تصفیه ‌خانه، انتقال فاضلاب، نصب دکل‌های مخابراتی، حصاربندی زمین‌ها، تولید گاردریل جاده‌ها، ساخت تیر برق و حتی برای تهویه هوای ساختمان از این لوله‌ها استفاده می‌شود.

قیمت لوله گالوانیزه درزدار:
قیمت روز لوله گالوانیزه درزدار در سایز و ضخامت‌های 2 , 2.5 , 3 و 4 در انواع صنعتی و تست آب توسط کارشناسان آهن شهر پاسارگاد ارائه می‌شود. شما می‌توانید این لوله‌ها را در برندهای مختلف به دو صورت شاخه‌ای و کیلویی خریداری نمایید.

قیمت هر شاخه لوله گالوانیزه:
لوله گالوانیزه یکی از انواع لوله‌های فولادی است که کاربرد زیادی در صنایع و تاسیسات دارد. یکی از فاکتورهای مهم برای مشتری در زمان خرید قیمت لحظه‌ای و به روز محصول است. قیمت امروز لوله گالوانیزه با توجه به مواردی از جمله کیفیت مواد اولیه، کارخانه‌ تولیدکننده، بازار روز آهن و سایز لوله گالوانیزه تغییر می‌کند. لوله گالوانیزه در شاخه‌های 6 و 12 متری تولید می‌شود. بنابراین برای محاسبه قیمت یک شاخه لوله گالوانیزه باید سایز لوله را انتخاب و قیمت یک کیلوگرم را در وزن کلی لوله مورد نظر ضرب کنیم. به عنوان مثال قیمت لوله گالوانیزه 2 اینچ از 4 و 5 اینچ کمتر است. یکی دیگر از راه‌های دریافت قیمت هر شاخه لوله گالوانیزه، درخواست از کارشناسان آهن شهر پاسارگاد است.

قیمت لوله گالوانیزه 4 اینچ:
لوله گالوانیزه 4 و 5 اینچ یکی از پرکاربردترین سایزهای لوله گالوانیزه است. به همین علت بسیاری از خریداران به دنبال اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه 5 اینچ هستند. لوله فولادی گالوانیزه در ضخامت‌های 2 , 2.5 , 3 , 4 و ... میلی‌متر تولید می‌شود. قیمت لوله گالوانیزه 4 اینچ با ضخامت‌های مختلف را می‌توانید از آهن شهر پاسارگاد استعلام و سپس خریداری کنید.

انواع لوله گالوانیزه:
تولید لوله‌های گالوانیزه در دو نوع گرم و سرد انجام می‌گیرد. برای مثال در روش گرم، لوله‌ها با یک لایه روی ذوب شده پوشش داده می‌شوند تا در برابر رطوبت مقاومت بالایی داشته باشند. آلیاژ روی یک محافظ قدرتمند در برابر خوردگی است که هنگام قرار گرفتن لوله در معرض عناصر محیطی باعث افزایش دوام، ماندگاری و عمر مفید لوله می‌شود. این لوله را می‌توان در فضای باز و بسته به شکل روکار و توکار مورد استفاده قرار داد. لایه گالوانیزه گرم به صورت یکنواخت و با چسبندگی مقاوم بر روی لوله قرار می‌گیرد. در این پوشش رنگ لوله مات خواهد بود.
پوشش الکتروگالوانیزه که به آن گالوانیزاسیون سرد نیز می‌گویند دارای هزینه آبکاری و مقاومت کمتر نسبت گالوانیزه گرم است است. ضخامت گالوانیزه فلز روی در هر یک از این روش‌ها کاملا متفاوت است. در نوع سرد مقدار کمتری از گالوانیزه، روی سطح لوله قرار می‌گیرد. از طرفی پوشش روی این نوع گالوانیزه براق است. برای اطلاع از قیمت‌ها و خرید انواع لوله گالوانیزه با کارشناسان آهن شهر تماس بگیرید.
• لوله گالوانیزه گلخانه ای
لوله های گلخانه ای عمدتا لوله‌های غیر تست و صنعتی هستند که برای مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی بوسیله فلز مذاب روی پوشش داده می‌شوند. این لوله‌ها عمدتا بدون رزوه تولید شده و پوشش گالوانیزه آنها بین 50 تا 65 میکرون است. این لوله‌ها قابلیت خم شدن دارند و از آن‌ها برای ایجاد سازه‌ و کمان گلخانه استفاده می شود.
• لوله گالوانیزه تست آب
لوله گالوانیزه تست آب برای انتقال انواع سیالاتی که در معرض خوردگی هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوله تست آب بعد از تولید و نورد مورد تست هیدرواستاتیک قرار گرفته تا از بسته بودن درز لوله و همچنین از تحمل فشار مورد نظر، اطمینان حاصل گردد. سپس وارد خط گالوانیزاسیون شده و توسط غوطه‌وری در وان مذاب روی، گالوانیزه گرم می‌شوند. این لوله‌ها در انواع بدون رزوه و با رزوه در ضخامت و وزن‌های متفاوت تولید می شوند.
• لوله گالوانیزه فنس
لوله گالوانیزه فنس از لوله‌های پر مصرف به شمار می‌رود و به علت استفاده در مکان‎های مختلف مانند حصارکشی، فنس کشی و فضاهای باز که در معرض باران، رطوبت و دیگر عوامل مخرب محیطی قرار دارد، به شکل گالوانیزه گرم با پوشش بالای فلز روی تولید می‌شود. از مزیت‌های این لوله می‌توان به قیمت مناسب، طول عمر زیاد و دوام بالای آن اشاره کرد.

اتصالات گالوانیزه دنده ای:
اتصالات از تجهیزاتی مهمی هستند که در کلیه سیستم‌های لوله کشی اعم از صنعتی و خانگی به کار می‌روند. اهمیت اتصالات در لوله کشی کمتر از لوله‌ها نیست. به کمک انواع اتصالات می‌توانیم مسیر و زاویه لوله‌ها و یا قطر آنها را تغییر دهیم. اتصالات مانند لوله ها انواع و اقسام مختلفی داشته و با توجه به آلیاژ مورد استفاده در ساخت ویژگی‌ها و کاربردهای متفاوتی دارند. اتصالات دنده‌ای یکی از اتصالات پرکاربرد در لوله کشی هستند که در بازار با نام اتصالات پیچی یا رزوه ای نیز شناخته می شوند. این اتصالات از لوله های گالوانیزه درزدار تولید می‌‌شوند، به طوری که تمام مشخصات این لوله‌ها را دارند. اتصالات دنده ای در دو نوع Male (رزوه خارجی، نری) و Female (روزه داخلی، مادگی) تولید شده و جهت اتصال لوله‌ها به یکدیگر به کار می‌روند و در نتیجه مسیر هدایت سیالات مختلف را فراهم می‌کنند با استفاده از این نوع اتصالات می‌توان لوله‌های فلزی را به یکدیگر متصل، مسیر لوله کشی را تغییر و یا از لوله‌ها انشعاب گرفت. این اتصالات به دلیل گالوانیزه بودن، در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند و پوسیده نمی‌شوند. اتصالات گالوانیزه غالبا در لوله کشی‌های آب و فاضلاب ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

انواع اتصالات دنده ای:
• بوشن
• مغزی
• تبدیل
• سه راه مساوی
• سه راه قائم
• سه راه 45 درجه
• سه راه تبدیل
• چهار راهی
• مهره ماسوره
• زانو

مزایای اتصالات دنده ای گالوانیزه:
• این اتصالات با توجه به کیفیت بالای ساخت از استحکام و طول عمر بالایی برخوردار هستند.
• اتصالات گالوانیزه دنده ای در برابر آسیب های فیزیکی مانند ضربه و فشار مقاوم هستند.
• این اتصالات مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند.

قیمت اتصالات گالوانیزه دنده ای:
با توجه به اینکه این اتصالات از لوله‌های گالوانیزه درزدار تولید می‌شوند، قیمت آن‌ها تحت تاثیر قیمت لوله گالوانیزه در بازار جهانی، متریال ساخت و فاکتورهای غیر قابل پیش بینی مانند تورم‌های ناگهانی قرار دارد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت اتصالات دنده ای با کارشناسان آهن شهر تماس حاصل فرمایید.

خرید لوله و اتصالات گالوانیزه از آهن شهر پاسارگاد:
به دلیل اینکه قیمت لوله و اتصالات گالوانیزه درزدار به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند باید قبل از خرید از قیمت محصول مطلع باشید. مجموعه آهن شهر علاوه بر عرضه این محصولات به صورت روزانه قیمت آن‌ها را به روز رسانی می‌کند. برای خرید لوله گالوانیزه درزدار و انواع اتصالات می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان آهن شهر استفاده کنید.
آهن شهر پاسارگاد در کنار شماست برای خرید حرفه ای

درخواست خرید

تماس با 49986000-021

صدور پیش فاکتور

در کمتر از 28 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

و بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

و ارسال به مقصد

تسویه نهایی

باقی مانده پرداختی

همکاری با بزرگان صنعت

پرسش و پاسخ

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت توسعه این صفحه ستاره هدیه دهید
3/5