قیمت شاخ گوزنی

اطلاع از فروش های ویژه

لطفا شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه فروش وارد نمایید

ثبت در خواست (2)

شاخ گوزنی نوعی حفاظ برای جلوگیری از ورود سارقین به باغ‌ها و مناطق دیوارکشی شده است که با الهام از شاخ‌های گوزن طراحی و ساخته می‌‌شود. وجود شاخه‌های متعدد در ساختار این محصولات سبب شده تا نام شاخ‌ گوزنی را بر روی آن بگذارند؛ در واقع روی یک متر از شاخ گوزنی میله‌های عمودی با شاخه‌های متعدد قرار داده شده‌ است. امروزه استفاده از این محصولات نه تنها در کشور ما بلکه در سایر کشورها به چشم می‎خورد. این حفاظ‌ها در ارتفاع‌های 30 تا 140 سانتی‌متر ساخته می‌شوند که استاندارد‌ترین حالت آن ارتفاع 50 سانتی‌متری است. برای تولید این نوع نرده‌ها معمولا از میلگرد ساده سایز 10 در سه تراکم 8 و 10 و 12 استفاده می‌شود که این اندازه و تراکم با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر است. برای مثال در مکا‌ن‌هایی که حفاظت از آن‌ها بسیار مهم است استفاده از شاخ گوزنی پر تراکم‌تر و بلندتر مناسب خواهد بود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی:
فاکتورهای زیادی در قیمت شاخ گوزنی تاثیرگذارند که از جمله آن‌ها می‌توان به وزن حفاظ‌ها، تعداد شاخه‌، سبک و مدل طراحی، رنگ، نوع، قیمت میلگرد و ... اشاره کرد. شما می‌توانید قیمت روز حفاظ شاخ گوزنی را از جداول آهن شهر پاسارگاد استعلام بگیرید.

انعطاف و استحکام شاخ ‌گوزنی:
استحکام شاخ‌ گوزنی با توجه به فلزات و آلیاژهای به کار گرفته شده در ساختار آن متفاوت است. در صورت استفاده از آلیاژهای با کیفیت و مقاوم، استحکام آن بیشتر شده و به راحتی حالت خود را از دست نخواهد داد. اکثر شاخ گوزنی‌ها انعطاف‌‌‌‌‌‌پذیری بسیار کمی دارند و به راحتی خم نمی‌شوند. این استحکام در سرتا سر آن‌ها وجود دارد و اگر شما بخواهید آن را خم کنید و یا بشکنید نیاز به یک ابزار خاص خواهید داشت و این فرآیند توسط نیروی انسانی امکان‌پذیر نخواهد بود. تقریباً می‌توانیم بگوییم شاخ گوزنی‌ها هیچگونه انعطاف‌پذیری ندارند. البته اگر برای ساخت آن از آلیاژهای با کیفیتی استفاده نشود احتمال پوسیدن و شکستن افزایش می‌یابد. برای مثال فلز آهن در تماس با رطوبت زنگ زده و استحکام اولیه خود را از دست می‌دهد در چنین شرایطی با اعمال فشار کم، به راحتی خرد شده و می‌شکند. به همین دلیل در هنگام ساخت شاخ گوزنی به تنهایی از فلز آهن استفاده نمی‌کنند.

عوامل موثر بر کیفیت شاخ گوزنی:
یکی از مهم‌ترین موارد برای تعیین کیفیت شاخ ‌گوزنی چگونگی ساخت آن است. اگر کلیه مراحل ساخت تحت نظر مهندسان و کارشناسان ماهر در این زمینه انجام شود؛ در نهایت محصول مورد نظر کیفیت بالاتری خواهد داشت. در واقع چگونگی ساخت انواع شاخ گوزنی تاثیر مستقیمی بر کیفیت آن دارد. زیرا این محصولات از فلز بوده و قابلیت کم و زیاد کردن استحکام آن‌ها وجود دارد. برای مثال گرما دادن و چکش زدن به برخی از فلزات علاوه بر افزایش استحکام، ماندگاری آن‌ها را بیشتر می‌کند. پس اگر در یک کارخانه مراحل ساخت با دقت و سختی بیشتری انجام شود به طور حتم کیفیت محصول نیز تا حدود زیادی افزایش خواهد یافت.
علاوه بر این، مواد به کار گرفته شده در ساختار شاخ گوزنی می‌تواند بر کیفیت آن تاثیر بگذارد. شاید تا به حال در مورد فولاد زنگ نزن و یا فولاد گالوانیزه چیزی شنیده باشید این آلیاژ استحکام و مقاومت بالایی داشته و در سالیان طولانی شکل و کاربرد خود را حفظ می‌کند. اگر برای ساخت شاخ گوزنی از این آلیاژها استفاده شود، محصول تولیدی کیفیت بالایی داشته و برای مدت طولانی‌تر قابل استفاده خواهد بود؛ اما اگر از فلزات ضعیف‌تر استفاده شود شاخ گوزنی چندان مستحکم نخواهد بود. با توجه به موارد گفته شده، شما نیز سعی کنید این محصولات را از یک کارخانه و شرکت معتبر و با کیفیت تهیه نمایید.

عمر مفید شاخ ‌گوزنی:
معمولا تمامی شاخ گوزنی‌ها تولید شده از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند به طوری که در برابر عوامل محیطی مانند گرما، سرما، رطوبت، نور خورشید و ... مقاوم بوده و هیچ تغییری در ساختار آن‌ها ایجاد نخواهد شد. اما این که شما در چه محلی و با چه آب و هوایی از این محصولات استفاده می‌کنید؛ می‌تواند بر ماندگاری آن تاثیر بگذارد. هر چه شما یک شاخ گوزنی با کیفیت با آلیاژهای قوی و قدرتمند تهیه کنید محصول شما طول عمر بالاتری خواهد داشت. به دلیل این‌که تمامی شاخ گوزنی‌ها در یک مکان دور از دسترس افراد و بالای دیوار نصب می‌شوند هرگونه تغییر در ساختار آن‌ها مربوط به اثر عوامل محیطی است. تمامی شاخ‌ گوزنی‌ها کاملا مستحکم و مقاوم هستند و از خرید آن‌ها برای ایجاد حفاظ در محل مورد نظر خود پشیمان نخواهید شد.

ساخت حفاظ شاخ گوزنی:
افراد با تجربه در زمینه ساخت حفاظ شاخ گوزنی، برش شاخه‌ها را با رعایت اصول خاصی انجام می‌دهند. به عنوان مثال برش شاخک‌های کوچک به صورت زاویه‌دار باید با دقت کافی انجام شود تا شاخک‌ها به اندازه کافی تیز و برنده باشند. پس از برشکاری میله مربوطه به وسیله دستگاه پرس خم می‌شود. با استفاده از این دستگاه می‌توان قالب‌های مختلف و دلخواه را تهیه کرد. برای جوشکاری شاخک‌ها نیز، باید چیدمان خاصی از قبل در نظر گرفته شود. در نهایت حفاظ شاخ گوزنی رنگ آمیزی شده و روانه بازار می‌شود. راه اندازی و ساخت شاخک‌ها به اصول خاصی نیاز دارد. زیرا به دلیل تیز و برنده بودن آن‌ها در حین کار ممکن است آسیب‌های جدی به افراد وارد شود. بنابراین فردی که در این زمینه فعالیت دارد باید بیمه باشد تا در صورت بروزهرگونه خسارت، بیمه آن را پرداخت نماید.

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی:
رنگ آمیزی این حفاظ‌ها به دلخواه مشتری انجام می‌شود. در برخی از شرایط ممکن است بعد از گذشت مدتی رنگ‌های قسمت‌های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین برود یا قسمت جوش و برخی گوشه‌ها به خوبی رنگ آمیزی نشده باشد، در این صورت بهترین کار آن است که به وسیله یک اسپری دوباره این بخش‌ها را رنگ کنید. این کار بسیار راحت بوده و باعث می‌شود که برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ‌ها استفاده نمایید.

انواع حفاظ شاخ گوزنی:
• حفاظ لیلیوم
این نوع حفاظ ظاهر زیبایی داشته و برای افراد سخت پسند بسیار مناسب است. همچنین به علت امنیت بالا گزینه مناسبی برای استفاده در ساختمان‌ها و مناطق مسکونی می‌باشد.
• حفاظ نیزار
حفاظ نیزار هم جز حفاظ‌های لوکس به شمار می‌آید که تا حدود زیادی امنیت ساختمان را برقرار می‌کند.
• حفاظ حفاظ بوته ‌ای
حفاظ بوته‌ای ظاهری شبیه به بوته دارد. هر چقدر تراکم شاخه‌‌ها بیشتر باشد امنیت این حفاظ هم بیشتر خواهد بود.
• حفاظ آبشاری
• حفاظ آبشاری شبیه آبشار بوده و به دلیل داشتن ساختار پله پله، عبور افراد از آن به صفر می‌رسد.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی:
• این حفاظ جنس بسیار محکم و مقاومی داشته و به راحتی خم نمی‌شود که همین امر امنیت ساختمان را بالا می‌برد.
• برای مکان‌ها و دیوار‌های متنوعی از جمله ویلا، باغ و ساختمان مسکونی می‌توان از آن استفاده کرد.
• حفاظ شاخ گوزنی به گونه‌ای طراحی شده که در زمان برخورد دست یا بدن به آن، لرزشی در حفاظ به وجود می‌آید. این موضوع باعث می‌شود، سارقین نتوانند به راحتی به آن‌ها تکیه کرده و رد شوند.
• تراکم بالای حفاظ شاخ گوزنی امکان عبور از بین نرده‌ها را به افراد نمی‌دهد.
• برای جلوگیری از تغییر رنگ، زنگ زدگی و افزایش ماندگاری آن، از رنگ‌های مخصوص و مورد سلیقه مشتری استفاده می‌گردد.
• برای تولید حفاظ شاخ گوزنی، از میلگرد استاندارد استفاده می‌شود. به همین دلیل استحکام و مقاومت آن بسیار زیاد است.
• در برابر ضربه و فشار مقاومت بالایی دارد.
• به دلیل ظاهر زیبا، محبوبیت زیادی در بین خریداران دارد.
• قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با کارآیی خوب آن، مناسب است.

خرید حفاظ شاخ گوزنی:
امروزه شرکت‌های زیادی در زمینه تولید انواع شاخ گوزنی در کشور ما فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها تحت نظر کارشناسان و با استفاده از ابزار آلات و دستگاه‌های خاص محصولات خود را تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. با توجه به موارد گفته شده، کارخانه‌های تولید کننده این محصول زیاد است اما سوال اصلی و مهم در این زمینه این است که تهیه کدام برند برای شما سود آور خواهد بود؟ قطعا در هنگام خرید این محصولات دوست دارید یک کالای با کیفیت و مطمئن تهیه کنید در چنین شرایطی تنها اکتفا کردن به توضیحات فروشنده و کارکنان مجموعه مورد نظر برای شما کافی نبوده و بهتر است خودتان اطلاعات جامع‌تر و کامل‌تری داشته باشید. توجه کنید که این محصولات را از کارخانه‌ها و شرکت‌های غیر قانونی تهیه نکنید زیرا در صورت بروز آسیب و خسارت، انجام هرگونه شکایت برای شما سخت‌تر خواهد بود. آهن شهر پاسارگاد، یکی از مراکز معتبر در زمینه عرضه انواع شاخ گوزنی است. شما برای خرید حفاظ شاخ گوزنی و دریافت قیمت لحظه‌ای آن می‌توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.
آهن شهر پاسارگاد در کنار شماست برای خرید حرفه ای

درخواست خرید

تماس با 49986000-021

صدور پیش فاکتور

در کمتر از 28 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

و بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

و ارسال به مقصد

تسویه نهایی

باقی مانده پرداختی

همکاری با بزرگان صنعت

پرسش و پاسخ

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت توسعه این صفحه ستاره هدیه دهید
3/5