درباره آهن شهر پاسارگاد

فعالیت ما، ابتدا با تشکیل مجموعه زمین سازان در سال 1362 با هدف فعالیت و رفع نیازهای کشور در زمینه های عمرانی، انبوه سازی وراهسازی آغاز شد.
طی بیست سال فعالیت و کار مدام و تجربه در این زمینه ها توانستیم به درک کاملی از نیازها و دغدغه های تولید کنندگان فعال در صنعت برسیم و با همکاری پیشکسوتان بازار و کهنه کاران صنعت فولاد، به هدف تامین هرچه مطمئن تر آهن آلات در صنعت ساختمان با مجموعه ای عظیم با نام آهن شهر پاسارگاد فعالیت خود را در این عرصه گسترش دهیم.
در سال 1393 مجموعه پتروگرایش با تجربه ای ده ساله، در زمینه تامین تجهیزات صنعتی و تاسیستات مکانیکال به این هلدینگ پیوست با هدف ارائه بهترین و بالاترین کیفیت و انگیزه بیشتر در این راه، با توانی بیش از گذشته به فعالیت خود ادامه داده ایم.
در سال 1396 به منظور تامین نیاز های داخلی و همچنین هدف صادرات لوله PGCO راه اندازی خط تولید لوله فولادی و گالوانیزه با برند تجاری به کشورهای همسایه محقق شد، در عرض چند سال توانستیم برندتجاری خود را به عنوان برند برتر محقق کن.

دسته های محصولات
گذری در خاطرات ارسال بار​

در زمینه تحقیقات میدانی و بازدید از کارخانجات معتبر اروپایی توانستیم ، با همکاری کارخانه های تولید کننده لوله های فولادی بدون درز(مانیسمان) ؛ واردات این محصولات را به کشور انجام دهیم.
با گذشت زمان کسب و کارهای سنتی، از چرخه فعالیت خارج شده اند، مفتخریم با ارزش نهادن به نیاز مشتریان گرامی با توجه به پیشرفت تکنولوژی همچنان در کنار شما با سرویس های آنلاین و در زمینه تامین انواع محصولات صنعتی در کنار شما بمانیم.
مجموعه تولیدی صنعتی آهن شهر پاسارگاد، با گذشت بیش از 40 سال فعالیت به عنوان تولید کننده و وارد کننده و همچنین نمایندگی رسمی برخی از کارخانجات برتر ایران، توانسته با ارائه اقلام با کیفیت و قیمت مناسب با کمال صداقت روز به روز بر کیفیت و کمیت خدمات خود بیافزاید.

اعتقاد داریم اصالت خریدنی نیست ، با ما همراه باشید و با اصالت قدم بردارید.
گواهینامه های آهن شهر پاسارگاد