قیمت میلگرد آجدار

اطلاع از فروش های ویژه

لطفا شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه فروش وارد نمایید

ثبت در خواست (2)

استفاده از بتن به تنهایی به دلیل توان کم در تحمل نیروهای کششی برای ساختمان‌سازی امکان‌پذیر نیست. به همین دلیل از میلگرد برای تقویت این نیروها استفاده می‌شود. از طرفی برای چسبندگی بهتر میلگرد به بتن، بر روی سطح میلگرد برجستگی‌هایی به نام آج طراحی می‌گردد که در این صورت به آن، میلگرد آجدار می‌گویند. از آن جایی که این مقاطع فولادی، در پیشبرد پروژه‌ها بسیار اهمیت دارند، اطلاع از تغییرات لحظه‌ای قیمت آن‌ها به مصرف کنندگان این مصالح در تصمیم به خرید یا عدم خرید، بسیار کمک کننده است. میلگرد آجدار 8 یکی از انواع میلگردها است که کاربرد زیادی دارد. سایر انواع این میلگرد شامل A3 ، A2 و A4 می‌باشد، که بر اساس میزان آج و شکل ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند.

قیمت روز میلگرد آجدار:
قیمت میلگرد آجدار امروز، از جمله اطلاعاتی است که خریداران مقاطع فولادی در هنگام خرید به آن نیاز پیدا می‌کنند، در نتیجه اطلاع از قیمت روز این محصول اهمیت بالایی دارد. به طور معمول، قیمت میلگرد آجدار به فاکتورهای مختلفی مانند: نوسانات نرخ ارز، کارخانه تولید کننده، سایز، ضخامت و میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد. آهن شهر پاسارگارد یکی از بزرگترین عرضه کنندگان مقاطع فولادی در کشور است. شما می‌توانید برای استعلام قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان و ظفر بناب، با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

قیمت میلگرد آجدار 8:
میلگرد آجدار 8 یکی از تجهیزات پرکاربرد در انواع پروژه‌ها است که دلیل محبوبیت این نوع میلگرد، مقاومت بالای آن در برابر فشار بوده که این مقدار عددی حدود 4000 تا 6000 کیلوگرم می‌باشد. به منظور جلوگیری از متضرر شدن و انتخاب آگاهانه، قیمت میلگرد آجدار 8 را باید به صورت روزانه و لحظه‌ای بررسی نمایید.

دسته بندی میلگردهای آجدار:
• میلگرد آجدار
A2 میلگردهای آجدار گروه A2 در دسته میلگردهای نیمه ‌سخت قرار می‌گیرند. این میلگرد به دلیل کربن کم، قابلیت خم‌پذیری زیادی دارد. برای ساخت خاموت از این نوع میلگرد استفاده می‌کنند. در میلگرد آجدار نوع A2 تنش سیلان ۳۰۰۰ کیلوگرم و تنش گسیختگی۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.
• میلگرد آجدار
A3 میلگرد آجدار A3 ظاهری به شکل جناغ داشته و نسبت به گروه A2 دارای مقاومت بیشتری است. در این نوع میلگرد، تنش سیلان 4000 و گسیختگی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. میلگرد A2 و A3 در شکل آج، عملکرد و کاربرد باهم متفاوت هستند. از میلگرد A2 به عنوان میلگرد عرضی استفاده می‌شود در حالی‌که میلگرد A3 به عنوان میلگرد طولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، میلگرد آجدار A2 انعطاف پذیرتر از A3 بوده و هر دو گروه قابلیت جوشکاری ندارند.
• میلگرد آجدار
A4 میلگرد آجدار A4 در گروه سخت قرار دارد و از نظر ظاهری آج‌های آن به‌ شکل مرکب است. سازه‌هایی که با این نوع میلگرد ساخته می‌شوند نسبت به سایر گروه‌ها سبک‌تر و محکم‌تر هستند. به همین دلیل میلگرد A4 نسبت به گروه‌های دیگر A2 و A3 قیمت بالاتری دارد.

چرا میلگرد آجدار:
کاربرد این نوع میلگرد خیلی بیشتر و بهتر از میلگرد ساده است. از میلگرد آجدار برای افزودن مقاومت سازه بتنی استفاده می‌شود. این نوع میلگرد به علت مقاومت کششی، خمشی و ارتجاعی در اسکلت فلزی سازه بتنی به کار می‌رود.

کاربرد میلگرد آجدار:
• در بتن‌ریزی کف سازه‌ها استفاده می شود.
• در بتن‌ریزی دیوارها به کار می‌رود.
• برای تقویت کردن فونداسیون و افزایش مقاومت بتن از میلگرد آجدار استفاده می‌شود.

نحوه تولید میلگرد آجدار:
میلگردها معمولا با فرآیند نورد گرم تولید می‌شوند. در این فرآیند، شمش‌های فولادی در کوره‌هایی با حرارت 1100 درجه سانتی‌گراد به حالت مذاب درآمده و سپس به‌ وسیله یک جک هیدرولیکی به ترتیب در ردیف‌های مشخص به داخل کوره هدایت و برای نورد آماده می‌شوند. غلتک‌های تعبیه شده در دستگاه نورد، در سه مرحله با اعمال کشش و فشار، موجب رسیدن فولاد به قطر استاندارد می‌شوند. بعد از اتمام نورد، میلگردها به قفسه‌های نورد منتقل و در نهایت به استندهای آج‌ زنی فرستاده می‌شوند. آج ‌زنی فولادهای A2 در همان مرحله نورد انجام می‌گیرد ولی مابقی بعد از خنک شدن و قرار گرفتن در دمای معمولی آج ‌زنی می‌شوند. در نهایت، میلگردها با طول استاندارد 12 متر برش داده شده و بعد از بسته‌بندی روانه بازار می‌گردند.

کارخانه های تولید کننده میلگرد آجدار:
• مجتمع فولاد هیربد زرندیه
کارخانه فولاد هیربد در سال ۱۳۹۱ در شهرستان زرندیه تاسیس شد. این کارخانه دو فاز اصلی و صنعتی دارد و در قالب صنایع فولاد هیربد زرندیه و صنایع ذوب امید آریان زرندیه به فعالیت مشغول است. مجتمع فولاد هیربد، یک کارخانه فولاد و تولید میلگرد است که محصولاتش را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌نماید.
• کارخانه میلگرد نیشابور
اگر به دنبال یکی از بهترین برندهای میلگرد در کشور هستید ما به شما برند نیشابور را معرفی می‌کنیم. این برند بهترین نوع میلگرد را در داخل کشور تولید می‌کند و در حال حاضر شرکت‌ها و کارخانه‌های زیادی محصولات خود را از این کارخانه خریداری می‌کند.
• کارخانه میلگرد راد همدان
برند راد همدان، نمونه دیگری از بهترین کارخانه‌های تولید میلگرد است که تمامی محصولات تولیدی خود را با کیفیت بالایی در اختیار مردم قرار می‌دهد. این شرکت، انواع میلگرد را در سایزهای 8 الی 32 و با گریدهای A3 و A4 تولید و در اختیار خریداران قرار می‌دهد. میلگرد راد همدان با توجه به استاندارد جهانی DIN و منطبق با استاندارد ملی ایران 3132 و استاندارد اروپا BS4449 تولید می‌شود.
• کارخانه میلگرد پرشین
شما می‌توانید با خریداری از برند پرشین میلگرد‌های با کیفیت و مقاوم را در سازه خود استفاده کنید. انواع میلگردهای برند پرشین زیر نظر کارشناسان و افراد متخصص در این زمینه و با استفاده از دستگاه‌های ویژه و مواد اولیه مرغوب تولید می‌شوند.
• کارخانه میلگرد آناهیتا گیلان
در حال حاضر یکی از بهترین برندهای فعال در زمینه تولید میلگرد، برند آناهیتا گیلان است. این برند طی سال‌های متوالی در زمینه تولید انواع میلگرد فعالیت داشته و امروزه یکی از بهترین‌ها در این زمینه به حساب می‌آید.
• کارخانه میلگرد ابهر:
برند ابهر با تولید میلگرد‌های با کیفیت و مقاوم طی سال‌های طولانی در میان بهترین‌ کارخانه‌های تولید کننده میلگرد، جای گرفته است. شما می‌توانید با خریداری میلگرد برند ابهر یک محصول با کیفیت را در سازه‌های خود به کار ببرید.

خرید میلگرد آجدار:
شما می‌توانید خرید میلگرد از تمام کارخانه‌های ایران را از آهن شهر پاسارگاد انجام دهید. در زمان خرید این کالا حتما به آخرین قیمت ارائه شده توجه نمایید. البته در هنگام خرید، فاکتورهایی از جمله نوع میلگرد، ضخامت، سایز و وزن محصول را باید مد نظر قرار دهید. قیمت میلگرد بناب به عنوان یکی از برندهای معروف در کشور، همواره مورد توجه خریداران بوده که توسط کارشناسان آهن شهر پاسارگاد ارائه می‌شود. لازم به ذکر است که بعد از استعلام قیمت توسط شما، تمام اطلاعات از قبیل هزینه حمل و نقل، جزئیات پرداخت، زمان بارگیری و ارسال محصول در اختیار شما قرار داده خواهد شد و بعد از تایید این موارد و پرداخت هزینه‌ها، نسبت به تحویل بار در آدرس مورد نظر، هماهنگی‌های لازم با شما مشتریان گرامی به عمل خواهد آمد.
آهن شهر پاسارگاد در کنار شماست برای خرید حرفه ای

درخواست خرید

تماس با 49986000-021

صدور پیش فاکتور

در کمتر از 28 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

و بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

و ارسال به مقصد

تسویه نهایی

باقی مانده پرداختی

همکاری با بزرگان صنعت

پرسش و پاسخ

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت توسعه این صفحه ستاره هدیه دهید
3/5