قیمت میلگرد ساده

اطلاع از فروش های ویژه

لطفا شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه فروش وارد نمایید

ثبت در خواست (2)

میلگرد یکی از مقاطع فولادی با سطح مقطع دایره‌ای شکل است که در احداث سازه‌های بتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول، مقاومت بتن را در برابر نیروهای کششی و چرخشی بالا برده و در صورت اعمال نیروهای کششی از ترک خوردن و شکستن آن جلوگیری می‌کند. میلگرد ساده که در بازار با آنالیز A1، شناخته می‌شود، یک لوله فلزی توپر بوده که سطحی صاف دارد. مقاطع فولادی محصولاتی هستند که طول زیادی داشته و سطح مقطع آن‌ها، مربع، مستطیل، شش ضلعی یا دایره‌ای شکل است.
میلگرد ساده به دو صورت شاخه وکلاف در بازار موجود است، به طوری که حالت کلاف در سایزهای 5.5، 6.5، 8، 10 و 12 و حالت شاخه در سایزهای 8 تا 40 موجود است. اگر میلگرد ساده به صورت کلاف باشد، می‌توان از آن به عنوان دور پیچ‌، میلگردهای شاخه استفاده کرد. لازم به ذکر است که از میلگرد ساده در ساخت شفت‌های صنعتی نیز استفاده می‌گردد. میلگرد کلاف، نوعی از میلگرد است که با قطرهای پایین یا نازک، کارایی زیادی در تهیه سیم بکسل، توری، سیم خاردار، انواع مفتول صنعتی، فنر، پیچ و پرچ، الکترود جوشکاری (همان قلم) و تولید مش وگریتینگ دارد.

قیمت میلگرد ساده:
قیمت میلگرد ساده با توجه به سایز آن تعریف می‌شود. البته شما برای پیش بینی قیمت نهایی این محصول، عواملی همچون کارخانه تولید کننده، ضخامت، کیفیت، رشد و نوسانات بازار آهن، نرخ ارز، قیمت مواد خام برای تولید میلگرد، هزینه حمل و نقل و ... را باید مد نظر قرار دهید.

انواع میلگرد ساده نوردی:
همان‌طورکه اشاره کردیم، میلگرد ساده سطحی صاف داشته و فاقد هرگونه آج یا برجستگی است. این میلگردها معمولا در سایزهای 8 تا 38 میلی‌متر تولید می‌شوند اما کارخانه‌هایی وجود دارند که با توجه به سفارش مشتری، این میلگرد را در سایزهای بزرگ‌تر تولید می‌کنند. لازم به ذکر است که سایز‌های بزرگ میلگرد ساده نوردی، بیشتر در پروژه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت میلگرد ساده نمره 6:
میلگرد نمره 6، یکی از سبک‌ترین انواع میلگردهای موجود در بازار است که به دلیل استحکام پایین برای ساخت توری و مفتول استفاده می‌شود. البته بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که کارخانه‌های معدودی در زمینه تولید این محصول فعالیت می‌کنند. در نتیجه به دلیل عرضه کم، قیمت میلگرد 6 ساده نسبت به سایر سایزهای این مقطع بالاتر بوده و ممکن است نوسانات قیمتی بیشتری را تجربه کند.

قیمت میلگرد ساده 10:
میلگرد 10 ساده در بازار آهن به عنوان فولاد تقویت کننده نیز شناخته می‌شود و به منظور تقویت سازه‌های بتنی در خمش مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت میلگرد 10 ساده بر اساس طول و وزن آن تعیین می‌شود. شما برای خرید میلگرد ساده نمره 10 می‌توانید با کارشناسان آهن شهر پاسارگاد تماس حاصل فرمایید.

قیمت میلگرد ساده 8:
این نوع میلگرد فاقد هرگونه آج و شیار بوده و از فولاد نیمه آرام تولید می‌شود. شما می‌توانید قیمت روز میلگرد 8 ساده را از آهن شهر پاسارگاد استعلام بگیرید. البته قیمت میلگرد 8 ساده به عواملی همچون نوسانات نرخ ارز و بازار آهن، قیمت فولاد و میزان عرضه و تقاضای این محصول بستگی دارد.

تولید میلگرد ساده:
تولید کلیه میلگردهای ساده از شمش‌های فولادی صورت می‌گیرد. بدین صورت که ابتدا این شمش‌ها داخل کوره‌هایی با دمای بالای 1000 یا 1100 درجه سانتی‌گراد قرار می‌گیرند تا وارد مرحله شکل‌دهی شوند. سپس این شمش‌ها را در دستگاه رول قرار می‌دهند تا عرض و قطر آن‌ها را کم کرده و به طولشان اضافه نمایند. در مرحله نهایی بعد از اینکه طول آن‌ها مشخص شد، میلگردها توسط قیچی‌های مخصوصی برش داده شده و به بسته‌های یکسانی تقسیم می‌‌شوند. میلگرد ساده در برندهای مختلفی تولید می‌شود که می‌توان به کارخانه تولید میلگرد کاشان، یزد، ذوب آهن، نظنز، ابهر، متین، خلیج، ملایر و نورد تهران اشاره کرد.

کاربرد میلگرد ساده:
این نوع میلگرد بیشتر کاربرد صنعتی داشته و در ساختمان‌سازی برای افزایش مقاومت بتن در برابر نیروهای کششی مورد استفاده قرار می‌گیرد. میلگرد ساده یا A1 به علت اینکه بدون آج است در ساختمان‌سازی، به عنوان دورپیچ در بخش‌های سازه‌ای و اتصالات بولت و رابیتس‌کاری نما به کار می‌رود. از این مقطع فولادی به عنوان خاموت هم استفاده می‌شود. منظور از خاموت، میلگردهای عرضی در سازه هستند. همچنین گاهی در ساخت سقف‌های تیرچه بلوک به عنوان میلگرد حرارتی کاربرد دارد.
البته کیفیت میلگرد ساده در کاربرد آن بسیار مهم است. یعنی هر چقدر ازکیفیت بهتری برخوردار باشد در صنعت کاربرد بیشتری خواهد داشت. میلگرد ساده بر اساس خواصی که دارد برای برش و خم کردن بسیار مناسب است، به همین دلیل در آهنگری، خم‌کاری و جوش‌کاری بیش‌ترین استفاده را دارد. یکی دیگر از مهم‌ترین کاربردهای میلگرد ساده در صنعت استفاده از آن در ساخت پیچ و مهره، میخ و اتصالات است.

سایر کاربردهای میلگرد ساده:
• تولید ادوات کشاورزی • ساخت اتصالات آهنی و لولا • تولید قطعات صنعتی و خودرویی • تولید میلگرد ترانس • فورج گرم

برندهای معتبر میلگرد ساده:


برند خلیج:
مجتمع فولاد آتیه خلیج ‌فارس از شرکت‌های صنعتی در زمینه تولید فولاد است. این کارخانه مساحت زیادی دارد و در زمینه‌های مختلف صنعتی به شکوفایی رسیده ‌است و محصولات آن نیز به خارج از کشور هم صادر می‌شود. این شرکت روزانه تعداد زیادی میلگرد را تولید و روانه بازار می‌کند.

برنده ساده متین:
کارخانه نوین متین، یکی از تولیدکنندگان میلگرد ساده است که محصولات آن در خودروسازی، ماشین‌سازی، ساخت قطعات صنعتی، سوله سازی و ساخت جک و قالب در ساخت پل و باند فرودگاه، کاربرد دارد. میلگردهای این شرکت در سایزها و شکل‌های متفاوتی تولید و قیمت آن‌ها بسته به ابعاد و نرخ اتحادیه تعیین می‌گردد.

برند ساده کاشان:
برند ساده کاشان یکی دیگر از بهترین برندهای میلگرد در کشور است که محصولات تولیدی آن کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارند.

وزن میلگرد ساده:
اکثر میلگردها با استفاده از فولاد ساخته می‌شوند اما وزن و جرم تمامی آن‌ها یکسان نیست، برای مثال میلگردهایی که از ضخامت بالایی برخوردار هستند معمولا وزن بیشتری دارند، این میلگردها برای ایجاد زیرسازی مناسب در ساختمان‌سازی به کار می‌روند. بدیهی است که هر چه شما ضخامت بیشتر و متراژ طولانی‌تری از این میلگردها تهیه کنید وزن آن نیز افزایش می‌یابد. توجه داشته باشید که وزن میلگرد قبل از خریداری باید توسط افراد کارشناس و متخصص در این زمینه و با توجه به کاربرد آن تعیین شود.

انواع میلگرد ساده:


انواع میلگرد ساده براساس جنس:
میلگردهای ساده بر اساس متریال ساخت، قابل طبقه بندی هستند. رایج‌ترین میلگردهای ساده در جنس‌های زیر موجوداند:

میلگرد ساده استنلس استیل:
میلگرد A1 از نوع استیل به دلیل ویژگی‌های مطلوبی مانند: مقاومت بالا در برابر خوردگی، نسبت به انواع دیگر میلگرد قیمت بالایی داشته و بهترین نوع میلگرد برای کاربردهای مختلف است.

میلگرد ساده پرکربنی:
میلگرد ساده پرکربن، با نام میلگرد سیاه نیز شناخته می شود. استفاده از این میلگرد در شرایط نامساعد جوی، به دلیل مقاومت کم آن در برابر خوردگی و زنگ توصیه نمی شود.

میلگرد ساده اروپایی:
این نوع میلگرد مقدار قابل توجهی منگنز در ترکیب شیمیایی خود دارد و به سبب قیمت مناسب، از محبوبیت بالایی برخوردار است. استفاده از این میلگرد به دلیل مقاومت کم آن، در ساخت و ساز مناطق زلزله خیز توصیه نمی‌شود.

میلگرد ساده اپوکسی:
میلگردهای سیاه یا همان ساده کربنی به دلیل مقاومت کم در برابر خوردگی، در مناطق مرطوب، قابل استفاده نیستند، بنابراین با روکشی از اپوکسی پوشش داده و تحت عنوان میلگرد اپوکسی یا میلگرد ساده روکش اپوکسی به فروش می‌رسند.

میلگرد ساده فایبرگلاس:
این نوع میلگرد نیز به دلیل برخورداری از ترکیبی که مشابه فیبرهای کربنی است، مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد.

میلگرد ساده گالوانیزه:
میلگرد گالوانیزه به منظور افزایش مقاومت در برابر خوردگی، با روکشی از روی پوشش داده شده است. این امر باعث بهبود استحکام این نوع میلگرد در مقایسه با میلگرد ساده با روکش اپوکسی می‌شود. در نتیجه، قیمت میلگرد گالوانیزه نیز بیشتر از نوع اپوکسی است.

میلگرد ساده آلومینیومی:
میلگردهای ساده آلومینیومی وزن کمی داشته و در برابر خوردگی مقاوم هستند. تراش و برش این میلگردها ساده بوده و به عنوان تریم، شفت، براکت، پین و رو‌ل‌پلاک در صنایع مختلف به کار می‌روند.

میلگرد ساده برنجی:
این نوع میلگرد به دلیل رسانایی الکتریکی، مقاومت در برابر خوردگی و جرقه، در ساخت تجهیزات دریایی و ابزار آلات کاربرد دارد. برنج هنگام برس زدن، درخشندگی قابل توجهی از خود نشان داده و به راحتی ماشین کاری می شود.

انواع میلگرد ساده براساس روش تولید:
روش تولید میلگردهای ساده باعث تنوع در خواص و کاربرد آن‌ها می‌شود. همچنین روش تولید بر قیمت تمام شده میلگرد تاثیرگذار است. بر اساس روش تولید میلگرد‌های ساده در دسته‌های زیر قرار می‌گیرند:

خرید میلگرد ساده:
اگر شما قصد خرید میلگرد ساده را دارید باید به مراکز معتبر عرضه کننده این تجهیزات مراجعه فرمایید. در زمان خرید روز میلگرد ساده، باید به قیمت آن و همچنین کارخانه تولید کننده، حتما توجه فرمایید. در صورتی که قصد خرید میلگرد را دارید، اما در انتخاب بین کارخانه‌های تولید کننده دچار تردید هستید، می‌توانید با کارشناسان آهن شهر پاسارگاد تماس حاصل نمایید. کارشناسان این مجموعه با اعلام قیمت میلگرد ساده اصفهان و سایرکارخانه‌ها، شما را در خرید راهنمایی خواهند کرد.
آهن شهر پاسارگاد در کنار شماست برای خرید حرفه ای

درخواست خرید

تماس با 49986000-021

صدور پیش فاکتور

در کمتر از 28 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

و بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

و ارسال به مقصد

تسویه نهایی

باقی مانده پرداختی

همکاری با بزرگان صنعت

پرسش و پاسخ

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت توسعه این صفحه ستاره هدیه دهید
3/5