قیمت پروفیل ساختمان

اطلاع از فروش های ویژه

لطفا شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه فروش وارد نمایید

ثبت در خواست (2)

پروفیل ساختمانی همان‌طور که از نام آن مشخص است در قسمت‌های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوعی از این پروفیل برای ساخت درب یا پنجره و نوع دیگر برای استحکام بخشیدن به سازه‌ها به کار می‌رود. هر کدام از این پروفیل‌ها از ورق‌های متفاوتی تولید می‌شوند. برای مثال پروفیل‌‌های به کار رفته در ساخت درب و پنجره به دلیل اینکه در معرض رطوبت بیشتری قرار دارند بایستی به وسیله ورق گالوانیزه فولادی پوشش داده شوند.

قیمت پروفیل آهن:
در بین انواع مقاطع فلزی، قیمت پروفیل آهن اهمیت بالاتری دارد چرا که این پروفیل نسبت به سایر پروفیل‌ها کاربردهای بیشتری دارد. پروفیل آهن در ساخت خودرو، ساختمان‌سازی، ساخت درب، پنجره و ... به کار می‌رود. به دلیل اینکه جنس این پروفیل از آهن است قیمت آن با نوسان در بازار آهن مانند میلگرد و سایر آهن‌آلات، یا حتی نوسان در بازار نفت تغییر می‌کند. قیمت قوطی آهن کارخانه‌های مختلف در سایت آهن شهر ارائه می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از وزن و قیمت پروفیل با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

قیمت پروفیل 2*2 و 4*4:
تولید پروفیل‌ها در اندازه‌های مختلفی صورت می‌گیرد. این مقاطع از نظر ابعاد و اندازه، می‌توانند به شکل مربع یا مستطیل باشند. پروفیل‌های 2*2 و 4* 4یکی از رایج‌ترین انواع پروفیل‌ها، هستند. قیمت پروفیل 2*2 به دلیل استفاده در ساخت نرده‌های ساختمانی و درب و پنجره، برای سازندگان ساختمان‌ها اهمیت زیادی دارد. پروفیل 2*2 در صنعت خودروسازی نیز کاربرد دارد بنابراین تغییرات قیمت آن بر بازار خودرو و مسکن تاثیر گذار است. قیمت پروفیل 4*4، بر اساس وزن آن محاسبه می‌شود. وزن این محصول نیز به ضخامت آن بستگی دارد که می‌تواند بین 1 تا 4 میلی‌متر باشد. اگر قیمت این محصول را بررسی کنید متوجه خواهید شد که محصولات مشابه با وزن یکسان، تفاوت کمی در قیمت دارند که آن هم به دلیل متفاوت بودن کارخانه‌های تولید کننده است. از کارخانه‌های سازنده پروفیل 4*4 می‌توان به کارخانه‌های تهران، صابری، هیربد، شرق و جهان اشاره کرد.

قیمت انواع قوطی پروفیل:
قوطی پروفیل آهن انواع مختلفی از جمله پروفیل مبلی، ساختمانی، نورد سرد، گالوانیزه، ستونی و کامپوزیتی دارد. این پروفیل‌ها از نظر شکل ظاهری نیز به سه دسته باز، بسته و پروفیل زد تقسیم ‌بندی می‌شوند. قیمت انواع قوطی پروفیل با توجه به وزن، کیفیت، تکنولوژی تولید، شکل ظاهری و ابعاد متفاوت است.

قیمت قوطی 3×3:
قوطی 3*3 به دلیل کاربردهای مختلف، حجم تقاضای زیادی در بازار دارد. در واقع یکی از دلایل بالا بودن نوسان قیمت آن، حجم درخواست روزانه برای خرید قوطی 3*3 است. البته عوامل دیگری مانند ضخامت، ابعاد، قیمت کارخانه تولید کننده، قیمت پروفیل در بازار جهانی و نرخ ارز بر قیمت قوطی 3*3 موثر هستند.

قیمت قوطی 4 در 8:
قیمت قوطی 4 در 8، به دلیل تقاضای زیاد متغیر است. دلیل اصلی افزایش تقاضا برای خرید پروفیل 8*4، به علت کاربردهای عمومی و مختلف این کالا است. عوامل متعددی بر قیمت قوطی 8*4 تاثیرگذارند به طوری که قیمت روز ورق‌ فولادی، قیمت این قوطی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت روز قوطی آهنی 4 در 8 می‌توان به نرخ ارز، قیمت پروفیل در بازارجهانی و قیمت قوطی در بورس کالا اشاره کرد.

قیمت روز پروفیل:
شما می‌توانید قیمت پروفیل برای تمام کارخانه‌های معتبر ایران را به صورت لحظه‌ای و روزانه در سایت آهن شهر پاسارگاد مشاهده نمایید. انواع پروفیل در ابعاد متنوع، ضخامت‌های مختلف و جنس‌های متفاوت در مجموعه آهن شهر مطابق با آخرین قیمت روز قوطی و پروفیل به فروش می‌رسد. برای آگاهی از قیمت خرید پروفیل، باید ابعاد و وزن آن را بررسی کنید.

قیمت پروفیل اصفهان:
پروفیل‌های فولادی اصفهان یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین پروفیل‌ها هستند. این کارخانجات مشتریان داخلی و خارجی زیادی برای محصولات تولیدی خود دارند. پروفیل اصفهان با استفاده از رایج‌ترین تکنولوژی‌های دنیا و استانداردهای ملی و بین‌المللی در کارخانه‌های متنوع این استان تولید می‌شود. قیمت گذاری این محصول روزانه با توجه به وضعیت بازار و فاکتورهای دیگر صورت می‌گیرد. شما می‌توانید پروفیل‌ اصفهان را با سطح مقطع مربع، دایره، مستطیل و ... از کارخانه‌های مختلف خریداری کنید. برای خرید پروفیل اصفهان و اطلاع از قیمت پروفیل امروز اصفهان می‌توانید با کارشناسان فروش آهن شهر تماس بگیرید.

قیمت پروفیل امروز:
قیمت پروفیل آهن امروز در ابعاد مختلف و جنس‌‌های گوناگون از جمله استیل، گالوانیزه، آهن، استیل 304 و ... در سایت آهن شهر موجود است. برای خرید پروفیل اصفهان، پروفیل استیل، پروفیل سنگین و پروفیل آهنی در سایزهای مختلف، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات آهن شهر استفاده کنید. توجه داشته باشید که خرید این محصول فقط با قیمت روز صورت می‌گیرد. به همین دلیل اطلاع از قیمت پروفیل امروز برای خریداران اهمیت بالایی دارد. این محصول در کارخانه‌های پروفیل تهران، اهواز و دیگر نقاط کشور نیز ساخته می‌شود. قبل از خرید قوطی آهن، قیمت پروفیل امروز تهران و سایر کارخانجات را بررسی و سپس اقدام نمایید.

قیمت پروفیل ساختمانی:
این مقاطع انواع مختلفی دارند به همین دلیل قیمت پروفیل‌ ساختمانی با توجه به نوع مقطع و ویژگی‌های آن ارائه می‌شود. بنابراین پیش از خرید در مورد جزئیات محصول از قبیل وزن، ابعاد، طول و ... اطلاعات لازم را کسب کنید. شما می‌توانید درباره کاربرد هریک از پروفیل‌ها و قیمت انواع پروفیل ساختمانی از مشاوران فروش بخش قوطی و پروفیل آهن شهر راهنمایی بگیرید.

انواع پروفیل ساختمانی:
• پروفیل ساختمانی باز
علت اصلی نامگذاری این پروفیل، شکل سطح مقطع آن است. به مقاطعی مانند میلگرد، تسمه، تیرآهن، نبشی و ناودانی، پروفیل‌های باز گفته می شود.
• پروفیل ساختمانی بسته
پروفیل‌های بسته مقاطعی توخالی هستند که سطح مقطع آن‌ها شکل‌های متفاوتی دارد.
• پروفیل آبرو
این پروفیل جهت هدایت و انتقال آب باران در ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل این مقاطع مدام در معرض رطوبت و آب قرار دارند. اگر فولاد در معرض رطوبت قرار گیرد به سرعت زنگ می‌زند. برای آن که پروفیل آبرو طول عمر بالایی داشته باشد از نمونه گالوانیزه آن استفاده می‌شود. پروفیل آبرو به استحکام بالایی نیاز ندارد به همین خاطر در تولید آن می‌توان از پروفیل سبک گالوانیزه هم استفاده کرد.
• پروفیل تسمه
تسمه به نوار باریکی از فولاد با عرض و ضخامت‌های مشخص گفته می‌شود. مقاومت و استحکام تسمه فولادی نسبت به سایر جنس‌های تسمه بیشتر است به همین خاطر این نوع تسمه بسیار پرکاربرد است.
• پروفیل
I تیرآهن یا پروفیل I از کاربردی ترین پروفیل‌های ساختمانی است. تیرآهن مقاومت بالایی در برابر خم شدن داشته و به دلیل همین ویژگی در بخش‌های مختلف ساختمان به عنوان پایه و زیر ساز دیوار‌های اصلی و سقف به کار می‌رود. تولید تیرآهن از ورق سیاه ضخیم صورت می‌گیرد و خود انواع مختلفی مانند تیرآهن INP، تیرآهن IPB و تیرآهن IPE دارد.
• پروفیل سپری T
• این مقطع فولادی مقاومت خمشی کمی داشته و خم کردن آن کمی دشوارتر از سایر مقاطع است. پروفیل سپری T برای اتصالات، شیروانی، خرپا و ... در ساختمان سازی به کار می‌رود.
• پروفیل Z
سطح مقطع این نوع پروفیل شبیه به حرف زد انگلیسی است به همین دلیل در صنعت با نام پروفیل زد یا پرلین زد شناخته می‌شود. درگذشته از این پروفیل برای سوار کردن سقف بنا بر روی دیواره و بدنه اصلی ساختمان استفاده می‌شد اما امروزه کاربردهای دیگری مانند ساخت کشتی، ساختمان، سقف کارخانه‌ها، ریل قطار‌ها و ... دارد.
• پروفیل L
پروفیل ال شبیه به حرف L انگلیسی دو ضلع عمود بر هم داشته و در صنعت با نام پروفیل نبشی هم شناخته می‌شود. این پروفیل برای کنج، پوشاندن لبه‌های انتهایی، آب بندی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های پروفیل ساختمانی:
امروزه یکی از مسائل مهم در ساختمان سازی انعطاف و شکل پذیری مصالح ساختمانی است.پروفیل‌های ساختمانی انعطاف‌پذیری و مقاومت بالایی در برابر فشارهای احتمالی دارند که این امر استفاده از آن‌ها را در ساخت و ساز آسان‌‌تر می‌کند. قابلیت جوش پذیری خوب، دقت ابعادی بسیار زیاد، مقاومت در برابر ضربه و خوردگی و ضخامت زیاد از دیگر ویژگی‌های این مقاطع فولادی هستند.

کاربرد پروفیل‌های ساختمانی:
• مستحکم ‌سازی قسمت‌های مختلف ساختمان و سازه‌های فولادی مانند پوشش سقف سوله‌ها
• تولید نرده‌های فلزی مخصوص راه پله‌ها و خیابان‌ها
• تولید ستون و اسکلت فلزی ساختمان‌ها
• ساخت چارچوب‌های فلزی یا فولادی
• نرده‌کشی اطراف دیوارهای کارخانه‌ها
• تولید چارچوب برای درب و پنجره
• تولید ناودانی‌های کوچک
• تولید کرکره برقی

خرید پروفیل ساختمانی:
برای خرید قوطی و پروفیل آهن می‌توانید از مشاوران آهن شهر پاسارگاد کمک بگیرید. این کار را می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت تلفنی انجام دهید. بعد از ثبت سفارش پیش فاکتور برایتان ارسال شده و زمان و نحوه ارسال محصول در اختیارتان قرار می‌گیرد.
آهن شهر پاسارگاد در کنار شماست برای خرید حرفه ای

درخواست خرید

تماس با 49986000-021

صدور پیش فاکتور

در کمتر از 28 دقیقه

نحوه تسویه

به صورت نقدی و اعتباری

کنترل کیفیت

و بازرسی توسط کارشناسان

بارگیری و حمل

و ارسال به مقصد

تسویه نهایی

باقی مانده پرداختی

همکاری با بزرگان صنعت

پرسش و پاسخ

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

جهت توسعه این صفحه ستاره هدیه دهید
3/5